Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

QUOTE(moniuxx @ 2011 03 24, 11:40)
o as maniau ,kad tik man vienai jis toks per mazas ryskiai gaunasi  doh.gif  ardziau gal kokius tris kartus ,isbandziau keliu storumu siulus ,o jei pabandzius nerti is mezgimo kokiu plonesniu siulu ? itariu grubokai gautus . merginos ,kurios jau neret si grozi -pasidalinkit patirtim ir patarimais  rolleyes.gif




biggrin.gif čia ta schema duota tik, kad žinotum kaip nerti, o jau pati savo dydį turi reguliuoti, didintis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 03 24, 11:46)
biggrin.gif čia ta schema duota tik, kad žinotum kaip nerti, o jau pati savo dydį turi reguliuoti, didintis mirksiukas.gif

tai taip ir itariau ,bet kai cia ne mano sritis ,tai man nelabai su tuo didinimu gausis jauciu blush2.gif mezgimas ,tai kas kita ,o va su vaseliu nelabai draugauju verysad.gif , o ypac su ju schemom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2011 03 24, 15:28)
tai taip ir itariau ,bet kai cia ne mano sritis ,tai man nelabai su tuo didinimu gausis jauciu  blush2.gif mezgimas ,tai kas kita ,o va su vaseliu nelabai draugauju  verysad.gif , o ypac su ju schemom  doh.gif


nu kad nieko sudėtingo čia nėra, aš irgi nei nėrėja nei mezgėja, na moku, niekur nedingsi profesija vertė išmokti 4u.gif , bet jau nelabai traukia mane ax.gif
vat ananasa gal sudėtingiau pritaikyti, įkomponuoti , bet apatinė dalis ir krūtinės tai nieko nėra sudėtingo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2011 03 24, 10:40)
o as maniau ,kad tik man vienai jis toks per mazas ryskiai gaunasi  doh.gif  ardziau gal kokius tris kartus ,isbandziau keliu storumu siulus ,o jei pabandzius nerti is mezgimo kokiu plonesniu siulu ? itariu grubokai gautus . merginos ,kurios jau neret si grozi -pasidalinkit patirtim ir patarimais  rolleyes.gif


Aš pernai nėriau suknelę iš Yarnart summer. Labai gerai gavosi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 03 24, 20:15)
Aš pernai nėriau suknelę iš Yarnart summer. Labai gerai gavosi
user posted image

nuotraukoje matosi ,kad tie siuliukai yra is storesniu taip ? na siandien bandau nerti didinant schema - zesiu kas gausis ,o jei nesigaus tuomet reiks ieskoti kur gauti tu yarnart summer siuliuku ,bet mazame mietelyje ju sunkoka bus gauti doh.gif
aciu, kad pasidalinai patirtim - pasirodo imanoma susidoroti su siuo darbeliu tik tinkamai reikia pasirinkti siuliuka mirksiukas.gif
aciu uz vilti 4u.gif
Atsakyti
Va šitie siūlai.
Atsakyti
tylu ramu cia smile.gif
kaip sekas nert monokinius?
jau nusibodo ji nert doh.gif vis ardau..ghr..
kazkaip nekaip gaunas sad.gif mastau gal kitus siulus jamt... ka manot apie mikrofibros siulus? cia kazkas patare, kad gal jie geriau butu?
o nert kartu su elastiniu siulu tai tikra katastrofa :/ vakare ranku nebejauciu sad.gif labai sunkiai neriasi... doh.gif
gal kas uzmatet kurnors medvilniniu siulu iskart su medvilne?
cia kazkokius radau su medvilne http://www.siulai.eu...p...rt&Itemid=9 bet nemanau, kad tiktu maudymukui g.gif
gal kas esat realiai juos ciupineje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANGELIUKSTE: 02 balandžio 2011 - 18:19
Manasis variantas iš "Vernito" 50 proc. medvilnės. Schemoje nieko nekeičiau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Gavosi gražiai good.gif
Bet man vistiek kažkaip nėriniams norisi plonesnių siūliukų. Jau iš paprastų maxių man kažkaip grubūs ir stori tie nėriniai atrodo, tai ką jau kalbėti apie medvilninius visokius siūlus. Kažkaip norisi tokio lengvumo įspūdžio, o ypač vasarą.
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2011 04 13, 13:45)
Gavosi gražiai  good.gif
Bet man vistiek kažkaip nėriniams norisi plonesnių siūliukų. Jau iš paprastų maxių man kažkaip grubūs ir stori tie nėriniai atrodo, tai ką jau kalbėti apie medvilninius visokius siūlus. Kažkaip norisi tokio lengvumo įspūdžio, o ypač vasarą.


visiškai sutinku mirksiukas.gif kuo plonesni siūlai tuo garžiau atrodo ir maloniau dėvėti mirksiukas.gif
tačiau darbo atžvilgiu, tai kuo storesni truo greičiau ir lengviau thumbup.gif
aš irgi turiu nusinėrusi iš maksi, nu storoka, kažin kaip nešiosis g.gif
Atsakyti
IDEJOS

http://onlady.com.ua...imwear/crochet/
Atsakyti
Sveikutes smile.gif nusineriau maudimuko apacia, o virsaus schemutes ziuriu kad neturiu blush2.gif Gal kam nesunku butu kokia imesti ? 4u.gif LAbai dekinga buciau smile.gif
Atsakyti