Įkraunama...
Įkraunama...

Prekių grąžinimas

QUOTE(vastulka @ 2010 06 17, 09:37)
Visi jie taip kalba. Jei sulūžo vadinasi nekokybiška. Neškit ir gražinkit.

Papildyta:
14 dienų, jei apsigalvojot ar spalva nepatiko. O Nekokybiškas prekes keičia iki 2 metų. Taip, kad drąsiai keliaukite į parduotuvę  mirksiukas.gif


reiks eiti siandien o tai ties lenkimu pedos tarp pado ir bato suplyso visuose
keturiuose vietose...... kazkaip gaila tu 60 lt kaip i bala
Atsakyti
aš papasakosiu savo istoriją.
Prieš porą metų "Danija" parduotuvėje pirkausi basutes. Man jos labai patiko - tokios raudonos, lakinės, ant lygaus pado. Pirmą dieną išėjau į darbą ir nutrūko basutės dirželio sagtį laikiusi gumelė. Kadangi dirbu kitame mieste negu gyvenu, vyras kitą dieną nunešė basutes pakeisti į tokias pačias (pinigų nenorėjau, nes man jos labai patiko bigsmile.gif ). Parduotuvėje jam nenorėjo pakeisti basučių, siūlė palikti - ale sutaisys. Tai mano vyras ir sako - taigi užvakar tik pirko, vakar pirmą dieną į darbą nuėjo ir naują daiktą jau taisyti reikia? Tai šiaip ne taip davė naują basučių porą. Po poros dienų tas pats - nutrūko dirželis. Labai jau dišova ta gumelė kur sagtį laikė. Vėl nunešėm atgal. Šiaip ne taip pinigus grąžino mirksiukas.gif
Atsakyti
tada dar klausimelis...... kiaules desnis matyt suveike jau...... taip dziugiausi kad kesenej plosciaus radau ceki, jis buvo isegtas i kartotine ju nuolaidu kortele, atsiverciu, ir prisiminiau, su tuo plosciu buvau patekus i dideli lietu, suslapus kiaurai, suslapo ir mano cekis ir nusidaze nuo tos korteles, bet va imone, adresas, suma, kvito numeris data ir laikas matosi....... 4u.gif bet reik jau atydiau paziureti.... bet jie gi turi tureti antra juosta ir pagal ja galima atsirinkti, ar as klystu?
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 06 17, 13:04)
tada dar klausimelis...... kiaules desnis matyt suveike jau...... taip dziugiausi kad kesenej plosciaus radau ceki, jis buvo isegtas i kartotine ju nuolaidu kortele, atsiverciu, ir prisiminiau, su tuo plosciu buvau patekus i dideli lietu, suslapus kiaurai, suslapo ir mano cekis ir nusidaze nuo tos korteles, bet va imone, adresas, suma, kvito numeris data ir laikas matosi.......  4u.gif bet reik jau atydiau paziureti.... bet jie gi turi tureti antra juosta ir pagal ja galima atsirinkti, ar as klystu?



niu prieme batus be vargo thumbup.gif , jokiu prblemu nekilo, siule keisti ar pinigus ......... taip ejau karingai nusiteikus, galvojau gyvenime kojos ten nekelsiu, o isejau visai maloniai nusiteikus, galvoju nu pasitaike nekokybiski batai, nereiskia kad ir kiti tokie bus, dabar nepirkau kitu batu ten, bet ateityje jeigu batai kokie ten patiks vis tiek pirkciau wink.gif

Ka reiskia maloni pardaveja thumbup.gif
Atsakyti
Reikia jūsų patarimo 4u.gif
Office 1 vyras man nupirko parkerį, mokėjo 110 litų. Gavau aš jį dovanų, įsidėjau kapsulę.. Na, nemaloniai jis man rašo, lyg brėžia, net girdisi.. Kaina nemaža, tad nuvežėme šiandien, tai pardavėjos gan nemaloniai apžiūrėjo, tipo- čia viskas gerai g.gif .. Surašė rašta, kadangi ten yra garantinis, tai išsiūs i Vilnių, bandys žiūrėti, gal plunksną pakeis.. Teks laukti.. Gal net mėnesį (čia mano pasvarstymai)..
Ar čia viskas teisingai? Gal galėjo daryti prekės grąžinimą? Gal gal galėjo pasiūlyti išsirinkti kitą.. g.gif Kaip manote? Kur teisybė?
Ir išvis, ar perkant tokią prekę neduoda pabandyti parašyti?
Atsakyti
labas, turiu dydele problema, pirmadieni audejo baldu salone pirkom du miegamuosius fotelius, vakar vyras surnko ir pastebejom kad visiskai netelpa jie abu pas mus, skambinau i audeja atgal nenori priimti, ar turim mes koki sansa grazinti ar pakeisti? kiek supratau kokibiskius baldus grazinti neimanoma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana22 @ 2010 06 23, 11:03)
labas, turiu dydele problema, pirmadieni audejo baldu salone pirkom du miegamuosius fotelius, vakar vyras surnko ir pastebejom kad visiskai netelpa jie abu pas mus, skambinau i audeja atgal nenori priimti, ar turim mes koki sansa grazinti ar pakeisti? kiek supratau kokibiskius baldus grazinti neimanoma? g.gif


Bandykit pasiskambinti vartotojų teisių tarnybai, ten labai malonios moterys dirba paaiškins. Net nežinau kaip jums baigsis.
Papildyta:
QUOTE(Raile @ 2010 06 23, 00:41)
Reikia jūsų patarimo 4u.gif
Office 1 vyras man nupirko parkerį, mokėjo 110 litų. Gavau aš jį dovanų, įsidėjau kapsulę.. Na, nemaloniai jis man rašo, lyg brėžia, net girdisi.. Kaina nemaža, tad nuvežėme šiandien, tai pardavėjos gan nemaloniai apžiūrėjo, tipo- čia viskas gerai g.gif .. Surašė rašta, kadangi ten yra garantinis, tai išsiūs i Vilnių, bandys žiūrėti, gal plunksną pakeis.. Teks laukti.. Gal net mėnesį (čia mano pasvarstymai)..
Ar čia viskas teisingai? Gal galėjo daryti prekės grąžinimą? Gal gal galėjo pasiūlyti išsirinkti kitą.. g.gif  Kaip manote? Kur teisybė?
Ir išvis, ar perkant tokią prekę neduoda pabandyti parašyti?


Šiaip tai kiek pirkus Office1 visada leidžia pabandyti. Dėl gražinimo, galit nunešti prašymą, kad gražintų pinigus.



Turėjus ir aš problemų, bet, jei nenori žmoniškai spręsti, spendžia kitoniškai lotuliukas.gif .
Atsakyti
Gegužės 19 diena parduotuvėje "Mada vaikams" pirkau vaikiškas basutes. Pirmą kartą jas uždėjau dukrytei per krikštynas gegužės 30 dieną. Po pirmo užsidėjimo išlakstė basučių dekoracijos - akutės. Vietoje jų liko skylės. Po krikštynų basutes nešiojome po lauką. Po kelių sekančių užsidėjimų atplyšo abiejų basučių padai priekyje. Panešioję basutes buvome jau apie 2 savaites, nors nuo pirkimo dienos jau buvo praėjęs nepilnai mėnuo. Nutariau, kad odinės basutės, už kurias mokėjau 116 litų, neturėjo taip greitai suplyšti.
Basutes nunešiau į parduotuvę, čekį turėjau. Pardavėja apžiūrėjo, pasakė, kad čia tikrai brokas. Parašiau prašymą dviem egzemplioriais (vienas man, kitas jiems), prašyme viską aprašiau kas atsitiko, ir paprašiau GRĄŽINTI PINIGUS UŽ BROKUOTĄ PREKĘ. Tiesa, pardavėja pasiūlė man basutes suklijuoti, bet aš pasakiau, kad taisyti tikrai nenoriu, noriu atgauti pinigus. Pasakė, kad per 10-14 dienų man paskambins. sutikau, nors žinojau, kad pagal įstatymus, man paskambinti turi per 3 darbo dienas.
Skambučio sulaukiau po 8 dienų. sako - ateikit, PASIKALBĖSIM.
Pasitiko mane parduotuvės vedėja ir dvi pardavėjos. Basutės buvo suklijuotos, vietoj iškritusių akučių suklijuotos kitos - daug mažesnės, akivaizdžiai skiriasi nuo likusių originalių akučių. Man basutes liepė neštis namo, "neieškot sau problemų ir nedaryti problemų mums". Sako, basutės kokybiškos, padas nesulūžęs, oda per puse neperplyšus - vadinasi broko nėra jokio. Dar bandė mane įtikint, kad gal vaikas su basutėm per lietų vaikščiojo, todėl jos atsiklijavo doh.gif arba gal basutės buvo per didelės - todėl atsiklijavo doh.gif (nors dydį rinkomės, matavomės, su pardavėjos konsultacija).
Žodžiu, aš pasiimti basutes atsisakiau, ant prašymo parašiau, kad atsisakau basutes pasiimti, prašau grąžinti pinigus. jie man ant prašymo parašė, kad basutes sutaisė. taip ir išsiskyrėm.
Kitą dieną nuvažiavau į vartotojų teises, parašiau pareiškimą, palikau sekretorei, nes inspektorė atostogavo. vakar trumpai kalbėjau su inspektore, ji sakė, kad nuvažiuos į ta parduotuvę, apžiūrės basutes, ir per 2 savaites man paskambins.

Įdomu, ar iškalbioji parduotuvės vedėja "neįtikins" inspektorės, kad basutės yra nebrokuotos? Ir kokie mano šansai atgauti pinigus? Per tiek laiko aš žinoma, nupirkau vaikui kitas basutes - nevaikščios gi vaikas su kedais per tokius karščius...
Atsakyti
Merginos, isigijau rankine ,,Viva batuose"ir po 4 isejimu nutruko rankena (toks metaliukas ja laikantis issilaisvino),nei nesiau kokiu sunkiu svoriu,nieko. Siaip gal ir imanoma pataisyti ja g.gif

Cekio aisku neturiu,nes kai apsigalvojau,kad tikrai ja nesiosiu,ismeciau viska ,ir ceki,ir maiseli.

Kaip manot,ar verta taisyti?t.y. ar parduotuve gales suteikti kazkokia garantija dar kuriam laikui,nes visai tikiu,kad ir kitose vietose rankenos gali nutrukti taip! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasute2 @ 2010 06 30, 11:47)
Gegužės 19 diena parduotuvėje "Mada vaikams" pirkau vaikiškas basutes. Pirmą kartą jas uždėjau dukrytei per krikštynas gegužės 30 dieną. Po pirmo užsidėjimo išlakstė basučių dekoracijos - akutės. Vietoje jų liko skylės. Po krikštynų basutes nešiojome po lauką. Po kelių sekančių užsidėjimų atplyšo abiejų basučių padai priekyje. Panešioję basutes buvome jau apie 2 savaites, nors nuo pirkimo dienos jau buvo praėjęs nepilnai mėnuo. Nutariau, kad odinės basutės, už kurias mokėjau  116 litų, neturėjo taip greitai suplyšti.
Basutes nunešiau į parduotuvę, čekį turėjau. Pardavėja apžiūrėjo, pasakė, kad čia tikrai brokas. Parašiau prašymą dviem egzemplioriais (vienas man, kitas jiems), prašyme viską aprašiau kas atsitiko, ir paprašiau  GRĄŽINTI PINIGUS UŽ BROKUOTĄ PREKĘ. Tiesa, pardavėja pasiūlė man basutes suklijuoti, bet aš pasakiau, kad taisyti tikrai nenoriu, noriu atgauti pinigus. Pasakė, kad per 10-14 dienų man paskambins. sutikau, nors žinojau, kad pagal įstatymus, man paskambinti turi per 3 darbo dienas.
Skambučio sulaukiau po 8 dienų. sako - ateikit, PASIKALBĖSIM.
Pasitiko mane parduotuvės vedėja ir dvi pardavėjos. Basutės buvo suklijuotos, vietoj iškritusių akučių suklijuotos kitos - daug mažesnės, akivaizdžiai skiriasi nuo likusių originalių akučių. Man basutes liepė neštis namo, "neieškot sau problemų ir nedaryti problemų mums". Sako, basutės kokybiškos, padas nesulūžęs, oda per puse neperplyšus - vadinasi broko nėra jokio. Dar bandė mane įtikint, kad gal vaikas su basutėm per lietų vaikščiojo, todėl jos atsiklijavo  doh.gif  arba gal basutės buvo per didelės - todėl atsiklijavo  doh.gif  (nors dydį rinkomės, matavomės, su pardavėjos konsultacija).
Žodžiu, aš pasiimti basutes atsisakiau, ant prašymo parašiau, kad atsisakau basutes pasiimti, prašau grąžinti pinigus. jie man ant prašymo parašė, kad basutes sutaisė. taip ir išsiskyrėm.
Kitą dieną nuvažiavau į vartotojų teises, parašiau pareiškimą, palikau sekretorei, nes inspektorė atostogavo. vakar trumpai kalbėjau su inspektore, ji sakė, kad nuvažiuos į ta parduotuvę, apžiūrės basutes, ir per 2 savaites man paskambins.

Įdomu, ar iškalbioji parduotuvės vedėja "neįtikins" inspektorės, kad basutės yra nebrokuotos? Ir kokie mano šansai atgauti pinigus? Per tiek laiko aš žinoma, nupirkau vaikui kitas basutes - nevaikščios gi vaikas su kedais per tokius karščius...


Galit būti rami. Greičiau ta inspektorė jas įtikins. Galiausiai siųs nepriklausomiems ekspertams, kurie nustatys. Gerai padarėte. Tikrai nesijaudinkite.
Atsakyti
Merginos, gal žinote, ar galima kur nors grąžinti vaistus ( likusios pakuotės), kurie yra likę po ligos ir nebus reikalingi? g.gif Ačiū 4u.gif

Temos tęsinys.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti