Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys :)

Na ką, tęsiam pašnekesius toliau mirksiukas.gif

Senoji tema čia
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyrimus wub.gif
Taip, atsiųsti jie iš Conoparadise thumbup.gif

Bijau, kad pagavau "kablį" lotuliukas.gif Taip jie man patiko bigsmile.gif
Atsakyti
sweikinu su naujais namuciais biggrin.gif
Atsakyti
Na, aš tai vis suku galvą kaip su tais mažiais vokiškaisiais dabar elgtis g.gif Tai jau išsinėrė jie, ir viskas, dičkiai jau, suaugo, atseit g.gif dabar jau pagal ciklą laistyt? g.gif
Atsakyti
O maniškiai dar tik sudygę. Nors ir žemę vyresnioji visą sukapstė, ir jūros smėliu užberiau doh.gif Na išdygo tik 3 iš 6, bet vis gerai.
O ką su jais dabar daryti. Nuimiau jau tą plėvelę. Tai gal juos vis apaipurkšti reikia. Ar gal dar uždėti plėvelę. Ar laikėt juo ant saulės? Nes pas mane langai į pietus, tai jos tikrai daug
Atsakyti
Įdomu pasidarė. Kaip dažnai litopsai dkyla iš vieno - du. Ir nuo ko tai priklauso. Vieni maniškiai išsinėrė po vieną, o tie, kurie nesinėrė 2,5 metų - po du. Gal dėl tos ilgos pauzės g.gif Ką manot? Ar žinot kur pasiskaityt šiuo klausimu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Toks ju polinkis formuoti 4 lapelius priklauso nuo rusies. Pvz., daznai dvi galvas vietoj vienos uzaugina Lithops olivacea, o tokios rusys kaip L. gracilidelineata ir L.pseudotruncatella pasidalija labai retai ir per visa gyvenima uzaugina maximum 3-4 galvas. Taciau kartais, jeigu salygos yra idealios, tokios "kuklios" rusys geba dvigubeti greiciau.

P.S. Didziausia uzregistruota litopu grupele, kilusi is vieno individo, turejo 200 galvu! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 07 balandžio 2007 - 15:38
OMG swoon.gif
Labai ačiū už info drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 04 07, 15:37)
Toks ju polinkis formuoti 4 lapelius priklauso nuo rusies. Pvz., daznai dvi galvas vietoj vienos uzaugina Lithops olivacea, o tokios rusys kaip L. gracilidelineata ir L.pseudotruncatella pasidalija labai retai ir per visa gyvenima uzaugina maximum 3-4 galvas. Taciau kartais, jeigu salygos yra idealios, tokios "kuklios" rusys geba dvigubeti greiciau.

P.S. Didziausia uzregistruota litopu grupele, kilusi is vieno individo, turejo 200 galvu!  smile.gif

O šaknį (šaknyną) tokia galvų grupė turi tik vieną, t.y. bendrą?
Atsakyti
Aga, saknu sistema jie turi bendra, bet juos labai atsargiai galima atskirti ir taip dauginti. Tiesa, jei pabandyti vienos galvos piesteli apdulkinti ziedadulkem nuo kitos galvos, tai seklu gauti nepaviks, nes jie yra kaip ir vienas individas, o litopai, kaip zinoma, sterilus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 07 balandžio 2007 - 18:58
QUOTE(LadyStar @ 2007 04 06, 22:40)

va vienas is manuju pleispilu dabar panasiai atrodo...nebus gal blogiau jeigu palauksiu kol visi sitaip susitvarkys ir persodinsiu?ka manot?ar jau laikas juos laistyti?
Atsakyti
Gal kam nors pasirodys įdomus mano skelbimukas rolleyes.gif
Atsakyti