Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Nežinau ar turiu teisę džiaugtis, bet Tautvydo kepenyse tik cistos smile.gif Tas TIK irgi nelabai tinka, bet kai žinai kitą variantą, tai TIK smile.gif
Atsakyti
Oiii...Tikrai nebloga naujiena. Kaip sakant iš dviejų blogybių geresnė .
Atsakyti
Labas visiems,
žiūriu Tautvydo temutė visai apmirus ax.gif
Galiu tik pasidžiaugti, akd labai blogų žinių neturiu smile.gif Tautvydo kepenyse vis dar kažkas auga, bet , kadangi augimo tempai pakankamai lėti, tai tyrimą nukėlė dar pusmečiui, bet galutinės diagnozės, kad ten vien tik cistos-nėra. Su insulinu problemos tebesitęsia, vis dar geria medforminą, kuris, jei nėra diegnozės-diebetas, nėra kompensuojamas verysad.gif
Taip pat labai noriu pagirti, akd mokytojų atsiliepmai apie Tautvydą labai teigiami, kad vaikas gabus, nepiktybiškas, paslaugus, ypač kai reikia padėti/suorganizuoti ir t.t. Mokosi neblogai, tik matematika nesiseka doh.gif
Vilma turėjo labai didelių problemų su krauju. Hemoglobinas buvo visiškai nukritęs. Manau čia pervargimo, maisto kokybės pasekmės. Medikamentų pagalba aišku tas hemoglobinas kažkiek pakilo, bet kadangi perka Tautvydui vaistus, tai pačiai ant tardyferono, nelabai ir lieka pinigėlių verysad.gif Apie sąnarius ir akis bijau net klausti,nes Vilma vis tiek neprisipažins doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2012 01 10, 15:40)
Labas visiems,
Su insulinu problemos tebesitęsia, vis dar geria medforminą, kuris, jei nėra diegnozės-diebetas, nėra kompensuojamas verysad.gif

Mano mama serga diabetu, bet siu vaistu neraso, gal gali parasyti kam jis skirtas, nuo vartojat?
Atsakyti
Mažina gliukozės kiekį kraujyje. Jei Jūsų mamai I tipo diabetas, ji vartoja insuliną.
Nera, jei reikia kokios pagalbos - rašyk.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 01 10, 20:06)
Mažina gliukozės kiekį kraujyje. Jei Jūsų mamai I tipo diabetas, ji vartoja insuliną.
Nera, jei reikia kokios pagalbos - rašyk.

Taip ji leidziasi insulina, yra stambi, bet negaliu juos apsaugot nuo saldumynu, turi pasislepusi, valgo be saiko, kartais susipykstame del to. Tai gal man nupirkti siu vaistu jai?
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 01 10, 19:06)
Nera, jei reikia kokios pagalbos - rašyk.


Reikia vaistų unsure.gif Tiksliau Vilma, kaip visada sako-kaip nors nusipirksim, bet tas kaip nors gali užtrukti ne tik dien, bet ir savaites, kas yra labai negerai Tautvydui. Apie Vilmos sveikatą, net nekalbu unsure.gif
Dar pasiguodė, kad po naujų trugus tuščias praktiškai ir ji nelabai ką suprekiauja, o atlyginimas jos priklauso nuo parduotų prekių skaičiaus.
QUOTE(loretita2 @ 2012 01 10, 19:29)
Tai gal man nupirkti siu vaistu jai?

Oi oi, tik nepradėkit užsiiminėt saviveikla unsure.gif Šie vaistai griežtai su gydytojo nurodymu unsure.gif Kad nepadarytumėt žalos, nes ir insulinas ir metforminas atlieka tą patį veiksmą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2012 01 10, 20:29)
Taip ji leidziasi insulina, yra stambi, bet negaliu juos apsaugot nuo saldumynu, turi pasislepusi, valgo be saiko, kartais susipykstame del to. Tai gal man nupirkti siu vaistu jai?

Į Jūsų klausimą gali atsakyti tik gydantis gydytojas.
Papildyta:
QUOTE(NERA @ 2012 01 11, 10:32)
Reikia vaistų unsure.gif

Parašyk tiksliai ko reikia, kokiomis dozuotėmis ir pan. Susiskambinsim.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 01 11, 10:00)
Parašyk tiksliai ko reikia, kokiomis dozuotėmis ir pan. Susiskambinsim.

Reikia medfomino, bet nežino Vilma nei stiprumo nieko. Sakė, jos niekada net neklausia kokio stiprumo, o perka be recepto unsure.gif
Vilma vasarį gulsis į ligoninę, nes pas ją gi problemos su kraujotaka ir širdim, jei atsimeni, bandys gal grupę gauti. Mat Tautvydo invalidumas tik iki 16 metų, o kovą jam jau 16, tai nebegaus tikriausiai pinigėlių. Nors aš manyčiau, kad po transplantacijos invalidumą jam turėtų vis tik tęsti. Bet ....
Atsakyti
Temide- metforal 500 mg, po 3 tabletes 5 dieną,
Atsakyti
QUOTE
Laukiu sąsk. nr..
Kai didelius šeimos išbandymus lydi dar ir skolos


Ir aš laukiu.Kiek galėsiu,tiek padėsiu.Gal kitą mėnesį dar šiek tiek.Nors po truputį,bet tai vis geriau,negu nieko.
Atsakyti
Nera, vakare turėsiu Tautvydui Metforalį. Gal savaitgalį susimatom? Ar kitą savaitę?
Atsakyti