Įkraunama...
Įkraunama...

dėl nuotraukyčių

QUOTE(Veronika @ 2006 05 01, 19:30)
Dar norėjau paklausti, kokio dydžio KB gali būti nuotraukos, kuriant albumą SM, "Mano nustatymuose"? g.gif

iki 45 KB.
Atsakyti
AR FOTOBUCKETE susikurti albumai visiems prieinami. ar galima juos kažkaip įslaptinti. bijau vieną dieną neberasti savo nuotraukų.
Atsakyti
Kodel nerodo mano logotipo? Dar siandien pries kuri laika rode, o dabar bac ir neberodo doh.gif kur jis dingo?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 05 20, 09:10)
AR FOTOBUCKETE susikurti albumai visiems prieinami. ar galima juos kažkaip įslaptinti. bijau vieną dieną neberasti savo nuotraukų.

Galima user posted image. Užsikrauk Photobucket, prisijunk. Tada dešinėj viršuj spaudi ant "account options".



Uždedi varnelę NO ir šalia įrašai prisijungimo slaptažodį (Būtinai kitokį, nei taviškis prisijungimo slaptažodis):

user posted image

Tie žmonės, kuriems duosi savo prisijungimo niką ir tą naują slaptažodį, galės prisijungt, bet turės galimybę tik apžiūrėt tavo fotkes, nieko
negalės keisti biggrin.gif
Atsakyti
sos kodėl fotobucketas visai nebeatsidaro, nors nieko nedariau, nieko nekeičiau schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 05 20, 20:49)
sos kodėl fotobucketas visai nebeatsidaro, nors nieko nedariau, nieko nekeičiau schmoll.gif  verysad.gif



Ką tik patikrinau - viskas man veikia OK http://photobucket.com/ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 05 20, 18:37)
Galima user posted image. Užsikrauk Photobucket, prisijunk. Tada dešinėj viršuj spaudi ant "account options".
Uždedi varnelę NO ir šalia įrašai prisijungimo slaptažodį (Būtinai kitokį, nei taviškis prisijungimo slaptažodis):

user posted image

Tie žmonės, kuriems duosi savo prisijungimo niką ir tą naują slaptažodį, galės prisijungt, bet turės galimybę tik apžiūrėt tavo fotkes, nieko
negalės keisti biggrin.gif


lyg ir įslaptinau savo albumą. bet ten kartu ir svetimi albumai . kaip man juos ištrinti. ir kodėl nebėra prie nuotraukų nuorodų, kad galima keisti dydį, naikinti schmoll.gif .
Atsakyti
ir dar - nebėra lentelės, per kurią nuotraukas atsisiųsdavau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 05 21, 12:05)
ir dar - nebėra lentelės, per kurią nuotraukas atsisiųsdavau verysad.gif

atšaukiau slaptažodį, tai atsirado. bandysiu iš naujo. ar galima kai kurias nuotraukas perkelti į kitą albumą. ar tada man jos neišnyktų forume? jei ištrinsiu svetimas nuotraukas, tai turbūt kažkam pakenksiu. kaip įslaptinti, kad nebūtų ir svetimų albumų kartu su manuoju?
turbūt neaiškiai aš čia klausimus dėstau, bet kai pati nelabai suprantu, tai kitaip neišeina.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 05 21, 10:59)
atšaukiau slaptažodį, tai atsirado. bandysiu iš naujo. ar galima kai kurias nuotraukas perkelti į kitą albumą. ar tada man jos neišnyktų forume? jei ištrinsiu svetimas nuotraukas, tai turbūt kažkam pakenksiu. kaip įslaptinti, kad nebūtų ir svetimų albumų kartu su manuoju?
turbūt neaiškiai aš čia klausimus dėstau, bet kai pati nelabai suprantu, tai kitaip neišeina.

Susikurk naują accountą ir dėkis tas nuotraukas rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip reikia pasalinti nuotraukas, kurios buvo idetos rasant zinutes forume?
Parasykite i AZ.
Dekoju 4u.gif
Atsakyti
Naca, o tu netyč ne mano sukurtam albumui (supermamos) slaptažodį kaitaliojai (to, kuris buvo skirtas visom, mokymuisi įkelt nuotraukas į žinutes) ? Ko tais seno slaptažodžio nepriima unsure.gif

QUOTE(naca @ 2006 05 21, 10:47)
lyg ir įslaptinau savo albumą. bet ten kartu ir svetimi albumai . kaip man juos ištrinti.

Turiu negerą įtarimą, kad ne savo, o bendrą albumą ten slaptinai, o ta atskira dalis į kurią dėjai savo nuotraukas nėra tavo albumas, o tik bendro albumo dalis.
ph34r.gif
Atsakyti