Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

[quote=Jolleee,2010 04 24, 18:17]
Atrodo dar nerodžiau, kaip su mano megztu megztinuku dukterėčios šunelis atrodo smile.gif

user posted image
[/quote
Jau toks modelis laimingas atrodo wub.gif šypsosi...
Atsakyti
Man modeliuka ausytes patinka, tikios ilgos kaip ir mano musiukes wub.gif wub.gif
Atsakyti
gražus megstukas nuostabiam augintiniui wub.gif negaliu atsižiūrėt, nuostabus šuniukas, nu pasaka wub.gif kokios ausyyyys biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
šaunūs drabužėliai šuniukams, na aš ir buvau numezgusi prieš didžiuosius šalčius toki kaip bodžiuką, na super atrodė, ryškus, bet spėkit lotuliukas.gif taigi mano mielasis šuniukas (35 kg) jį patvarkė schmoll.gif iškandžiojo sagas, tai iš gražaus darbelio nieko neliko doh.gif net nesuspėjau nufotografuoti g.gif
Atsakyti
Sveiki, aš irgi savo mylimiausiam žiemai numezgusi kombinezoniuką buvau smile.gif

user posted image
Atsakyti
Kaip gražiai atrodo, toks ryškus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(besisypsanti_asarele @ 2010 07 02, 12:47)
Sveiki, aš irgi savo mylimiausiam žiemai numezgusi kombinezoniuką buvau smile.gif

user posted image


koks grozis ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 07 02, 15:50)
koks grozis  ploja.gif

Šuo ar megztinis? bigsmile.gif

Labai gražus jo megztukas ir aš norėjau pagirti, nes nemaniau, kad pačios šeimininkės megztas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kroja @ 2010 07 02, 19:20)
Labai gražus jo megztukas ir aš norėjau pagirti, nes nemaniau, kad pačios šeimininkės megztas  wub.gif


Ačiū smile.gif malonu išgirsti komplimentų smile.gif
Ir mezgu, ir siūnu pati:) žiemą nešala šuniukas smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(besisypsanti_asarele @ 2010 07 02, 11:47)
Sveiki, aš irgi savo mylimiausiam žiemai numezgusi kombinezoniuką buvau smile.gif


Labai dailus megztinukas ir modeliukas koks fainuolis wub.gif
Gal galėtum nupaveiksluoti, parodyti kaip numegztos rankovytės -kojytės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolleee @ 2010 04 24, 18:17)
Atrodo dar nerodžiau, kaip su mano megztu megztinuku dukterėčios šunelis atrodo  smile.gif

user posted image

Bet jau šuniukas koks wub.gif wub.gif kojytės kokios wub.gif Megztinuko mažai matosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(besisypsanti_asarele @ 2010 07 02, 12:47)
Sveiki, aš irgi savo mylimiausiam žiemai numezgusi kombinezoniuką buvau smile.gif

user posted image

gal turit ir schemute? labai graziai atrodot wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(besisypsanti_asarele @ 2010 07 02, 12:47)
Sveiki, aš irgi savo mylimiausiam žiemai numezgusi kombinezoniuką buvau smile.gif

user posted image


Koks grožis bigsmile.gif Gal schemutę būtų galima gauti? ax.gif
Atsakyti