Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

bigsmile.gif ohoho thumbup.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
SVEIKOS MAMYTES. NORECIAU PAKLAUSTI TUO PACIU IR PAPRASYTI GAL KAS NORS TURI FONU, GELYCIU IR T.T KA NAUDOJAT DARYDAMOS NUOTRAUKAS IR GALI ATSIUSTI. O AS GALECIAU ATSIUSTI KA TURIU, SAKYTUMEME APSIKEISTUMEME. NES JAU VISKA ISDARIAU KA TUREJAU SU SAVO PRIKAUPTAIS FONAIS. LABAI LAUKSIU MANO EMEILAS rsdilyte@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(rakarma @ 2005 11 30, 15:34)
SVEIKOS MAMYTES. NORECIAU PAKLAUSTI TUO PACIU IR PAPRASYTI GAL KAS NORS TURI FONU, GELYCIU IR T.T KA NAUDOJAT DARYDAMOS NUOTRAUKAS IR GALI ATSIUSTI. O AS GALECIAU ATSIUSTI KA TURIU, SAKYTUMEME APSIKEISTUMEME.  NES JAU VISKA ISDARIAU KA TUREJAU SU SAVO PRIKAUPTAIS FONAIS. LABAI LAUKSIU MANO EMEILAS rsdilyte@yahoo.com

As neiko neturiu, bet zadejo viena forumiete atsiusti ka turi, nes ji dirba su sia programa (ta prasme tai jos kasdienine duone tongue.gif ), tada galesiu pasidalinti. Gal galetum man atsiusti ka turi? ax.gif
klim@aktv.lt
Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renren @ 2005 12 01, 12:04)
As neiko neturiu, bet zadejo viena forumiete atsiusti ka turi, nes ji dirba su sia programa (ta prasme tai jos kasdienine duone tongue.gif ), tada galesiu pasidalinti. Gal galetum man atsiusti ka turi? ax.gif
klim@aktv.lt
Aciu is anksto 4u.gif

ką jūs čia dalinatės?tai ir man gal reiktų? ax.gif
dauraa@gmail.com
dėkui... 4u.gif
Atsakyti
Jūs kaip norit, o aš konkrečią pamokėlę (t.y.dvi paprastas) įdėsiu nenorinčios daug knaisiotis kitur (ir vat tuo pačiu visiškai išsiduosiu kokiu paprastu būdu padarytas mano avataras blush2.gif )
Taigi PERDENGIMAI (paprasčiausi)
1. Photoshop'e atsidarome dvi norimas "perdengti" nuotraukas (to paties formato)
user posted image

2. Vieną pasižymime (Ctrl + A) , nusikopijuojame (Ctrl + C), grįžtame prie kitos nuotraukos ir ant jos "užmetame" (Ctrl + V) tai, ką nusikopijavom.
user posted image

3. Tada einame į Layers (viršuje esančioje nuotraukoje pabraukiau raudonai) ir renkamės perdengimo būdą (iš sąrašėlio)
user posted image

4. Aš pvz. rinkausi "Hard light" (berods). Rezultatas mano atveju toks
user posted image

5. Išsisaugau (save as) jpeg formatu. Ir viskas tongue.gif Ar tiks? unsure.gif


Beje, jei nieko nenorit perdenginėti, vieną nuotrauką nukopijavę ant kitos, įrankiuose pasirinkit trintuką ir bandykit trinti. Spėkit kas bus. biggrin.gif Taip padaromi patys paprasčiausi savadarbiai rėmeliai (paliekant tai, ką norime kraštuose).
Dar paprasčiau jei prieš tai pasidaromas pats rėmelis (paliekant vienspalvį foną, kuriame bus nuotrauka) ir jis jau paruoštas atidaromas kartu su nuotrauka (t.y vėl turi būti atidaryti du vaizdai : nuotrauka ir rėmelis)
Pavyzdžiui toks (nors gali būti ir labiau iškarpyta tongue.gif pvz kraštuose paliekant gėles)
user posted image

Jį taip pat "užkopijuojame" ant nuotraukos kurią norime matyti rėmelyje (turėkite omeny, kad šiuo atveju nuotraukos kraštukų nesimatys, taigi rinktis tokią, kurios "esmė" ne krašteliuose tongue.gif

Pasirenkame įrankiuose "magic wind tool" ir spustlime ant norimos "atidengti" vietos, tada einame į Edit, renkamės funkciją "cut" ir vaizdas atsidengia. Jei lieka smulkių "plėmų" biggrin.gif tai pakartojame pasižymėdami juos. O jei norisi išvis kruopščiai aptvarkyti kraštukus - pasididinam kiek galime nuotrauką, renkamės trintuką ir triname akiai nemielas smulkmenas, kol vaizdas atsidengia taip kaip reikia. Mano variantas - be trintuko panaudojimo tongue.gif
user posted image
Išsisaugau taip pat...
Atsakyti
ačiū! dabar belieka pačią programą susiorganizuot g.gif ir - pirmyn į fotokonkursą "Šventinis atvirukas" bigsmile.gif

Atsakyti
Karbyne, liux pamokeles 4u.gif Bus ka veikti tarpuose tarp maitinimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O is kur gauti tu spalvingu paveiksliuku? g.gif

Prasome nepasididziuoti, dar kokiu pamokeliu ideti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renren: 01 gruodžio 2005 - 15:18
Nu kur Jus mamytes, nejaugi niekas neturi daugiau tu paveiksleliu ar fonu kaip juos pavadinti nezinau, pasidalinkit su manim laukiu. rsdilyte@yahoo.com
Atsakyti
labai labaaaaaaaaai laukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renren @ 2005 12 01, 16:15)

O is kur gauti tu spalvingu paveiksliuku? g.gif

Prasome nepasididziuoti, dar kokiu pamokeliu ideti ax.gif  4u.gif

Tai kad nieko labai daug pati nemoku. O pvz. čia rodytą rėmelį pasidariau su publisher'io pagalba (seniai dariau, tai man taip aiškiau atrodė, nes nežinojau, kaip tuos paveiksliukus užmest blush2.gif )
Dabar su photoshopu pasidarau kažką panašaus į tai (iš savo nuotraukų - kartais jau fotografuodama turiu minty, kad jos paskirtis būt rėmeliu rolleyes.gif)

user posted image

Tiesiog atsidarau norimą nuotrauką ir magic wind'o bei trintuko pagalba nutrinu tai kas nereikalinga. Tik reikia parinkti trintuko spalvą, kad trinant ji aiškiai skirtųsi nuo norimo palikti rėmelio.

Paveikslėlių tai pas mane užkrautas kompas, tai kuris iš kur nebelabai atseku blush2.gif , gal kas pravers iš čia, dažniausiai jei ko ieškau sulendu į googlą, o ten jau karts nuo karto ir išmeta kokių perliukų biggrin.gif

QUOTE(rakarma @ 2005 12 01, 16:33)
labai labaaaaaaaaai laukiu  smile.gif


O pvz. per google ar yahoo ar dar kurią paieškos sistemą ne paprasčiau rast? Na pomėgių ("poilsis ir pramogos" skyriuj berods) skyrely dar yra pora temų su gražiomis gamtos nuotraukomis. Mamos jomis lyg ir pasiruošę dalintis rolleyes.gif

O šiaip kažką panašaus galima daryt ir su GIMP'u . Programa atviro kodo, t.y. nemokama, galimybių turi nemažai, lietuviškai rašo biggrin.gif , tik kad pati joje esu visiška naujokė. Nors kartais tingėdama ieškot Photoshop'e kokio efekto ir žinodama, kur jis yra GIMP'e , einu ir uždedu iš jo biggrin.gif.



Atsakyti
va cia dar galima liux pamokeliu pasirankiot, gal kam pravers atvirukus darant ax.gif pamokeles

veliau dar viena idesiu, dabar kazkodel stringa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nirmeda: 01 gruodžio 2005 - 23:00
Dar keli paprasti efektai vaizdiškai unsure.gif
1. Taigis atsidarome širdžiai mielą nuotrauką biggrin.gif
user posted image

2. Image - Adjustments - Auto Contrast (pvz. , galima ir kitaip žinoma) ir rezultatas - ryškiau.
user posted image

3. Rectangular marquee tool (o paprasčiau iš "įrankių" tuo punktyriniu kvadratuku) pasižymim kokį kvadratuką vaizde. Tada Filter - Render - Lens flare (ten dar galima pasireguliuoti kampą ir dydį) . Pakartojau tris kartukus ir - trys žiburėliai tongue.gif
user posted image

4. Tuo pat kvadratuku pasižymėjau kiaulės užpakalinę dalį, rinkausi Filter - Render - Lightning effects (ten stilių ir spalvą) ir ...užpakalinė dalis mielai pažaliavo smile.gif

user posted image

5. Tada taip pat pasižymėjau dešinėje pusėje matomos ausies apačią, Filter - Distort - Twirl... ir ausytė pareguliavus susukimo intensyvumą, susisuko
user posted image

6. Tą patį pakartojau ir keliose kitose vietose. Ir vėl...tuo pat kvadratuku siaurai , bet per visą nuotraukos ilgį pasižymėjau apačioje einančią dalį. Filter - Texture -Patchwork ir rezultatas
user posted image

Konkursui įtariu netiks, tiesiog "sukroviau" kai kurių paprastų efektų įliustracijai. Tokių paprastų gausybė, tai jau visais ir nesivarginsiu bis.gif
Atsakyti