Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukų mamytės

Gydytoja ir patare pabandyti duori misini su probiotikais arba Duphalaco. Bet as nenoriu vaikui vaistu duoti. Tuo labiau kai ant saves ta Duphalaca esu isbandziusi kai nescia buvau (uzkieteje viduriai kankino). Tai nuo Duphalaco man labai raize pilva. Tai as tai didele boba, iskentejau, o vaikas tai jauciu is proto nuo skausmo iseitu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 02 28, 17:15)
Gydytoja ir patare pabandyti duori misini su probiotikais arba Duphalaco. Bet as nenoriu vaikui vaistu duoti. Tuo labiau kai ant saves ta Duphalaca esu isbandziusi kai nescia buvau (uzkieteje viduriai kankino). Tai nuo Duphalaco man labai raize pilva. Tai as tai didele boba, iskentejau, o vaikas tai jauciu is proto nuo skausmo iseitu  unsure.gif

Sveika 4u.gif Mes davem suneliui Duphalac'o, bet kartu tuo paciu metu ir gerasias bakterijas naudojom, tai nebuvo maziui jokios neigiamos reakcijos, nei raize nei pute pilvuko, atvirksciai nebegargaliavo zarnytes ir lengvai rimtus reikalus atlikinedavo blush2.gif Duphalakas ne vaistas, tai paprasciausiai angliavandeniai kurie net i krauja nepatenka, o tiesiai nueina i zarnyna ir sukuria palankia terpe gerosiom zarnyno bakterijom daugintis (skatina ju dauginimasi). Gal del misineliu pas jus problemos, nes mano mazius vien MP valgo, tai net nzn, pute pilveli iki 2 men kol zarnynas susitvarke doh.gif O pilvukai tai pas visus mazius is pradziu neproporcingi buna, tokiee diideli, bet praeina, ir paskui pilvukas buna mazesnis, niu siauresnis uz petuku juosta. Jei kietas pilvukas tai rodo kad duju yra ax.gif Pasikonsultuok su gydytoja, patars tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu ir tylu cia pas mus

Su pavasariu visas 4u.gif

man tai paraoja del vaiko susalimo / susilimo/ Niekaip negaliu suprasti kaip ji aprengti i lauka, kad nebutu per salta ir per karsta. Va pvz. siandie toks geras oras, nutariau vaika i lauka isvezti. Aprengiau taip vesiau negu kad kai budavo -5 laipsniai. Ir ka jus galvojat kol gryzom vaiko nosis jau salta buvo. Taip ir nesuprantu ar as ji per vesiai aprengiau, ar tiesiog ta nosyti atveso lauke?
Ai ir is viso isteriskas tas mano vaikas: nevalges rekia, valges rekia, prisisikes rekia, nupraustas rekia. Nenuostabu, kad nesisypso man, matyt per rekima nera laiko. Va ryt varom i santariskes, darys galvos echo. Labai jaudinuosi ir bijau. Ne nezinau ko, bet bijau....
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 03 05, 13:12)
Nu ir tylu cia pas mus

Su pavasariu visas  4u.gif

man tai paraoja del vaiko susalimo / susilimo/ Niekaip negaliu suprasti kaip ji aprengti i lauka, kad nebutu per salta ir per karsta. Va pvz. siandie toks geras oras, nutariau vaika i lauka isvezti. Aprengiau taip vesiau negu kad kai budavo -5 laipsniai. Ir ka jus galvojat kol gryzom vaiko nosis jau salta buvo. Taip ir nesuprantu ar as ji per vesiai aprengiau, ar tiesiog ta nosyti atveso lauke?
Ai ir is viso isteriskas tas mano vaikas: nevalges rekia, valges rekia, prisisikes rekia, nupraustas rekia. Nenuostabu, kad nesisypso man, matyt per rekima nera laiko. Va ryt varom i santariskes, darys galvos echo. Labai jaudinuosi ir bijau. Ne nezinau ko, bet bijau....

nesijaudink, gal dantukaj dygsta g.gif
Atsakyti
Musu naujienos: sveriam 7,100 kg, esam 65 cm ugio 4u.gif Snd lialka gavo du skiepus, ojej kaip verke, kokias 15 min negalejom nuraminti, o taip gaila buvo, man paciai pilnos akys asaru buvo schmoll.gif doh.gif Sumazino mum vitamino D doze jau, tik du laseliai ryte clap.gif Jau 5 dienos kai kapojam darzoviene ir geriam sultytes yahoo.gif Siaip augam sveiki, viskas tvarkoj. Tik niekaip dantuku nesulaukiam, jau tiek nebedaug truksta, vis ieskom ieskom, o kaip ju ner taip ner blush2.gif Gal jus jau turit dantuku? ax.gif Beje, kaip Biteritei sekesi Santariskese su mazium?
Atsakyti
QUOTE(Adamo mamyte @ 2007 03 14, 18:37)
Musu naujienos: sveriam 7,100 kg, esam 65 cm ugio  4u.gif Snd lialka gavo du skiepus, ojej kaip verke, kokias 15 min negalejom nuraminti, o taip gaila buvo, man paciai pilnos akys asaru buvo  schmoll.gif  doh.gif Sumazino mum vitamino D doze jau, tik du laseliai ryte  clap.gif Jau 5 dienos kai kapojam darzoviene ir geriam sultytes  yahoo.gif Siaip augam sveiki, viskas tvarkoj. Tik niekaip dantuku nesulaukiam, jau tiek nebedaug truksta, vis ieskom ieskom, o kaip ju ner taip ner  blush2.gif  Gal jus jau turit dantuku?  ax.gif Beje, kaip Biteritei sekesi Santariskese su mazium?

mes ir sian buvom poliklinikoj, sveriam 7700g (300g maziau nei praejta menesi, taj sunerimus truputy esu, nors daktare sake, kad tajp gali buti, kaj vajkas daugiau judet pradeda, be to, praejta menesi sveremes su kitom svarstyklem ir pas kita gydytoja, taj ir tas itakos gali turet), o ugis 72 cm smile.gif dantuku ir mes dar neturim ax.gif
Atsakyti
sveikos mielosios mamytes,

nutariau ir as prisijungti prie jusu klubelio...as stai jau oficialiai 5 men ir 3 d dvieju berniuku mamyte. Maniskiai gime 36sav ir 5 dienu, abu buvo virs 3 kg...ir gimdziau pati...gydytojas juokavo jei nebutu prakirpe vandenu tai tikriausia butu milzinai uzauge...auga jie gerai , kas liecia svori tik vat su tokiais dalykais kaip vertimasis nuo pilvo ar nugaros , einasi ne kaip...kai prisiskaitau ka vaikai jau turetu 5 men daryti kokia tai depresija ir baime apima kad jie to nedaro...vis bugstauju , gal ka ne taip darom...Patarkit kaip jus kovojat su tokiais jausmais? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vienu kartu @ 2007 03 14, 23:55)
sveikos mielosios mamytes,

...auga jie gerai , kas liecia svori tik vat su tokiais dalykais kaip vertimasis nuo pilvo ar nugaros , einasi ne kaip...kai prisiskaitau ka vaikai jau turetu 5 men daryti  kokia tai depresija ir baime apima kad jie to nedaro...vis bugstauju , gal ka ne taip darom...Patarkit kaip jus kovojat su tokiais jausmais?  verysad.gif

sveika prisijungus drinks_cheers.gif pačioj pradžioj jaudinaus kaip ir visos mamos, kad manasis nesišypsojo, nenorėjo barškučių ir pan., bet seniai pasigavau mintį, kad anksčiau ar vėliau darys ką ir privalo-geriausias tobulėjimas vaikui yra nuolatinis dėmesys doh.gif manajam jau 6,5 mėn. bet vartytis nemėgsta, jei nebūčiau kelis kart pagavus tų momentų iki šiol galvočiau, kad su vartymusi nekas-jis sąmoningai nesivarto, nes kai pradeda spardytis, judėtis, tai ir netyčia ima apsiverst-tada visas pastangas deda, kad to nepadarytų, kimbasi į užklotą, didesnį žaislą, jam tiesiog nepatinka schmoll.gif ir patys esam jau tiek kartų vertalioję, bet baisiai supyksta blush2.gif ir sėdėjimas ant tėvelių kelių, ir supimas jam didelio susižavėjimo nekelia, nes tik vaikščiojoimas paėmus už pažastėlių jam thumbup.gif gydytojas pranašauja labai ankstyvą vaikčiojimą :bigsmile tau su dviem daug sunkiau, bet tu 2xsupermama mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mano dukrytė gimė 35 sav. svėrė 2,9 kg ir 50 cm ūgio. Dabar mums jau 2 mėn. ir 5 dienos. Svoris 5,3 kg ir ūgis 56 cm. Taigi ūgis ir svoris auga tvarkingai, maitinu mažąją pati ir papildomai duodu vit.D. Mergytė gimė sveika ,tik po gimimo praėjus 2 val. pradėjo trūkti deguonies,nes plaučiukai neišsiplėsdavo tiek kiek reikia. Naktį mano pupa praleido reanimacijoje, o ryte jau perkėlė į naujagimių skyrių. Dvi dienas dar ji praleido inkubatoriuje, po to gulėjo lopšyje, o virš lopšio šildytuvas. Na kaip mažas driežiukas terariume: saugiai ir šiltai smile.gif . Dar truputi pagąsdino naujagimių gelta, iš lopšio vėl teko kraustytis į inkubatorių ir parą laiko pabūti po mėlynom lempom. Taigi ligoninėje mes buvom tik 8 dienas. Dabar ji sveika ir, kaip jau rašiau auga gerai thumbup.gif . Kol kas tik dar nesišypso ir tai mane labai liūdina. Jūsu vaikučiai irgi gimė 35 sav. tai kelių mėnesių pradėjo šypsotis, ar man dar teks laukti visą mėn. kol mažoji paaugs iki tikrų 2 mėn.?
Atsakyti
QUOTE(Simonsita @ 2007 03 15, 16:35)
Sveikos, mano dukrytė gimė 35 sav. svėrė 2,9 kg ir 50 cm ūgio. Dabar mums jau 2 mėn. ir 5 dienos. Svoris 5,3 kg ir ūgis 56 cm. Taigi ūgis ir svoris auga tvarkingai, maitinu mažąją pati ir papildomai duodu vit.D. Mergytė gimė sveika ,tik po gimimo praėjus 2 val. pradėjo trūkti deguonies,nes plaučiukai neišsiplėsdavo tiek kiek reikia. Naktį mano pupa praleido reanimacijoje, o ryte jau perkėlė į naujagimių skyrių. Dvi dienas dar ji praleido inkubatoriuje, po to gulėjo lopšyje, o virš lopšio šildytuvas. Na kaip mažas driežiukas terariume: saugiai ir šiltai  smile.gif . Dar truputi pagąsdino naujagimių gelta, iš lopšio vėl teko kraustytis į inkubatorių ir parą laiko pabūti po mėlynom lempom. Taigi ligoninėje mes buvom tik 8 dienas. Dabar ji sveika ir, kaip jau rašiau auga gerai  thumbup.gif . Kol kas tik dar nesišypso ir tai mane labai liūdina. Jūsu vaikučiai irgi gimė 35 sav. tai kelių mėnesių pradėjo šypsotis, ar man dar teks laukti visą mėn. kol mažoji paaugs iki tikrų 2 mėn.?

svejkos prisijungusios 4u.gif

nesijaudink, kiekvienam savo lajkas mirksiukas.gif kiekvienas vajkutis juk individualybe smile.gif
Atsakyti
na va tik vakar pasiskundziau kad mano zuikiai nesivarto, tai siandien Tomas parode mamai ka sugeba, nuo pilvo ant nugaros , o po to nuo nugaros ant pilvo (tiesa nuo pagalves) . Tipo: mama nesuk galvos viskas bus OK thumbup.gif ... Kristijonas tai tinginukas jam tik pavalgyt ir pamiegot...hahaha tikras vyras..nors labai idomu juos stebet, vienas kazka tai simoksta pirmiau , ziu po keliu dienu ir kitas nusiziurejes daro . Butu vienas vaikutis gal taip net nekreiptum demesio , o kai auga du is karto - vienu metu, matai kokie vaikai is tikruju skirtingi. Kristijona niukyk , dukink , kleketuos iki zviegimo, o Tomas ramus , stebi , ziuri ir juokiasi kaip tai santuriai...Girdziu dabar nubude po vakarinio pogulio sneka lovelese, kartais prisijuokiu iki asaru is ju leidziamu garsu...
Atsakyti
Sveikos prisijungusios mamytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nesijaudinkit del lialiu musu pasiekimu, kiekvienam individualiai ax.gif Pvz. maniskis vartosi kaip pasiutes, lb megsta, ziurek paguldai ant kudikiu takelio, nusisuki sekundei, tik ziurek jau ant pilvo guli apsivertes ir kzka krapsto biggrin.gif Jau vieno ir ant lovos nebegalima palikti schmoll.gif Svarbiausia kad vaikuciai sveiki butu, o viskam savas laikas 4u.gifuser posted image Sveikinam berniukus su dideliu pasiekimu!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adamo mamyte: 15 kovo 2007 - 21:47