Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

QUOTE(DeeDee @ 2006 11 04, 10:43)
[size=1][/size]
nedidelis čia mokslas - valgomą šaukštą krakmolo išmaišai ~200 ml šalto vandens ir pamirkai išskalbtas snaigeles  4u.gif



Žinot, o aš galvoju snaiges nulakuoti laku, kuris skirtas medžiui ir tekstilei, pagamintas vandens pagrindu. turėtu sukietėti ir net nesusiteptų niekada biggrin.gif kaip manote? smile.gif
Atsakyti
Super grozybiu esat pridejusios , reikes ir man kazka pabandyti kaledoms pasidaryti smile.gif
Atsakyti
user posted image
jau pora metu puosiu savo kaledine eglute nertom snaigem ax.gif Siemet reikes papildyti, norisi nauju g.gif
Atsakyti
QUOTE(naf_naf @ 2009 09 12, 17:28)
user posted image
jau pora metu puosiu savo kaledine eglute nertom snaigem ax.gif Siemet reikes papildyti, norisi nauju  g.gif


bet tavo labai grazios wub.gif galetum schemutes imesti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nekava, dekoju smile.gif O del schemuciu tai net nzn ar verta jas cia deti, nes visas schemas butent is sios temos ir rinkausi mirksiukas.gif nzn ar verta jas vel cia krauti g.gif 4u.gif
Atsakyti
visos tavo labai grazios, o kol issirinksim is tos daugybes tavasias doh.gif tai manau butu neblogai jei tu imestum jas atskirai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2009 09 13, 12:40)
visos tavo labai grazios, o kol issirinksim is tos daugybes tavasias  doh.gif  tai manau butu neblogai jei tu imestum jas atskirai  mirksiukas.gif


Labai pritariu 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Nepazadu, kad visos schemos is fofo ant mano eglutes, bet pasikinkykite fantazija ir darbuokites mirksiukas.gif Kaledos netruks ateiti newyear.gif
Atsakyti
Merginos, nu nepatingėkit peržiūrėti temukės unsure.gif jau vien pirmam puslapy kiek nuorodų, o kuo toliau, tuo daugiau aprašymų ir schemų mirksiukas.gif
kam kartoti tas pačias schemutes? g.gif

Yra įvairių motyvų, iš kurių galima laiisvai pasidaryti snaigutes. vienas pavyzdukas čia bigsmile.gif kad ir pvz. ketvirtam lape schemutės idealiai tinka snaigutėms thumbup.gif

Atsakyti
Kadangi šioje temoje buvo kalbėta ne tik apie snaigių, bet ir angeliukų nėrimo schemas, paklausiu: gal turite geros kokybės šio angelo schemą? Deja, mano turimoje schemoje labai sunku įžiūrėti ženklus.
Būčiau dėkinga už pagalbą.

user posted image user posted image
Atsakyti
Krishtole, čia gal kiek didesnė schema angeliuko

user posted image
user posted image
Atsakyti
Liuks. Labai ačiū, Silsta!
Atsakyti