Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė ir žuvys

biggrin.gif biggrin.gif
QUOTE(Viga @ 2007 07 27, 00:53)
Neatsimenu, kada verkiau. Labaaai seniai jau mirksiukas.gif  O baliavot su tavim nesiruosiu, kodel tureciau g.gif

nu zinai uzknisai naslaite,gyvenk savo vilniuje ir dziaukis kad gyveni ,o beto gi mano puske visai salia kaimyne,tai jau maciau kaip su maisais tampetees biggrin.gif biggrin.gif
tik vaiku nekisk niekur nes jie uzaugs ir supras kokia ,,zertva,,ju mamyte,kuri galejo uz b....buta vaiku prakalti 4u.gif ir toliau is nevilties egzistuoti cool.gif cool.gif cool.gif
vsio neturiu nieko bendro su tavim,gero ,,,vaiksciojimo,,tau
kazkaip daba su draugem pasikalbeje tik supratom.kad negali visgi priprasti prie ,,vargsytes ,,gyvenimo todel edi mane,kad atemiau vyra mylima,kuri vis dar myli,o vaika pasidarei,kad neatsiliktumei nuo jo unsure.gif
SEKMES mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif Rokuciui linkejimai nuo tetuko thumbup.gif
Papildyta:
4u.gif Nepykit mergytes,kad kazkas nesupranta ,kad tarpusavio santykiu negalima aiskintis viesai......SORRRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
Atsakyti
QUOTE(neringule @ 2007 07 27, 01:05)
biggrin.gif  biggrin.gif
nu zinai uzknisai naslaite,gyvenk savo vilniuje ir dziaukis kad gyveni ,o beto gi mano puske visai salia kaimyne,tai jau maciau kaip su maisais tampetees biggrin.gif  biggrin.gif
tik vaiku nekisk niekur nes jie uzaugs ir supras kokia ,,zertva,,ju mamyte,kuri galejo uz b....buta vaiku prakalti 4u.gif ir toliau is nevilties egzistuoti cool.gif  cool.gif  cool.gif
vsio neturiu nieko bendro su tavim,gero ,,,vaiksciojimo,,tau
kazkaip daba su draugem pasikalbeje tik supratom.kad negali visgi priprasti prie ,,vargsytes ,,gyvenimo todel edi mane,kad atemiau vyra mylima,kuri vis dar myli,o vaika pasidarei,kad neatsiliktumei nuo jo unsure.gif
SEKMES mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  Rokuciui linkejimai nuo tetuko thumbup.gif
Papildyta:
4u.gif Nepykit mergytes,kad kazkas nesupranta ,kad tarpusavio santykiu negalima aiskintis viesai......SORRRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

O man tai atrodo,kad cia tu nesupranti,ir labai jau tau patinka kandziotis viesai.Pagailetum moters nors del jos padeties,neskaitant jau to kad ji nt taves dar ne tiek pavaryt galetu.Mintyse zodziai kuriu forumo taisykles neleidzia vartoti,visos jus tik vieno zodzio vertos,kuriom svetimo vyro prireikia.As cia nekalbu apie tai kai jau vyras issiskyres buna ir panasiai,bet kai sugriauna seima nu tai jau bash.gif gun_rifle.gif triniti.gif tokias.
Atsakyti
QUOTE(neringule @ 2007 07 27, 01:05)
biggrin.gif  biggrin.gif
nu zinai uzknisai naslaite,gyvenk savo vilniuje ir dziaukis kad gyveni ,o beto gi mano puske visai salia kaimyne,tai jau maciau kaip su maisais tampetees biggrin.gif  biggrin.gif
tik vaiku nekisk niekur nes jie uzaugs ir supras kokia ,,zertva,,ju mamyte,kuri galejo uz b....buta vaiku prakalti 4u.gif ir toliau is nevilties egzistuoti cool.gif  cool.gif  cool.gif
vsio neturiu nieko bendro su tavim,gero ,,,vaiksciojimo,,tau
kazkaip daba su draugem pasikalbeje tik supratom.kad negali visgi priprasti prie ,,vargsytes ,,gyvenimo todel edi mane,kad atemiau vyra mylima,kuri vis dar myli,o vaika pasidarei,kad neatsiliktumei nuo jo unsure.gif
SEKMES mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  Rokuciui linkejimai nuo tetuko thumbup.gif
Papildyta:
4u.gif Nepykit mergytes,kad kazkas nesupranta ,kad tarpusavio santykiu negalima aiskintis viesai......SORRRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Neringule,mazule,kroshke,kad tik nereiktu galvu pradet dauzyt,ka?
Pas jumi seimoj kokia tai krize,kad tokia nelaiminga?Ir apskritai,turint toki IQ kaip taviskis dar ir vyra galima "atimti"?Tai jis irgi tokio lygio kaip tu?Ir taip pat snekasi su nescia moterim?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shater: 27 liepos 2007 - 08:40
QUOTE(neringule @ 2007 07 27, 02:05)
biggrin.gif  biggrin.gif
nu zinai uzknisai naslaite,gyvenk savo vilniuje ir dziaukis kad gyveni ,o beto gi mano puske visai salia kaimyne,tai jau maciau kaip su maisais tampetees biggrin.gif  biggrin.gif
tik vaiku nekisk niekur nes jie uzaugs ir supras kokia ,,zertva,,ju mamyte,kuri galejo uz b....buta vaiku prakalti 4u.gif ir toliau is nevilties egzistuoti cool.gif  cool.gif  cool.gif
vsio neturiu nieko bendro su tavim,gero ,,,vaiksciojimo,,tau
kazkaip daba su draugem pasikalbeje tik supratom.kad negali visgi priprasti prie ,,vargsytes ,,gyvenimo todel edi mane,kad atemiau vyra mylima,kuri vis dar myli,o vaika pasidarei,kad neatsiliktumei nuo jo unsure.gif
SEKMES mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  Rokuciui linkejimai nuo tetuko thumbup.gif
Papildyta:
4u.gif Nepykit mergytes,kad kazkas nesupranta ,kad tarpusavio santykiu negalima aiskintis viesai......SORRRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

nelabai Tu cia... negerai..aisku as visos situacijos nezinau, bet man atrodo tu be reikalo taip.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(džiaugsmė @ 2007 07 27, 10:47)
nelabai Tu cia... negerai..aisku as visos situacijos nezinau, bet man atrodo tu be reikalo taip.. g.gif

TIKRAI BE REIKALO TAIP ISISOKAU NEPYKITE 4u.gif DAUGIAU NEPASIKARTOS
Atsakyti
Neringule, bent jau šitoj temoj santykius pradėjai aiškintis tu, ir dar su keiksmažodžiais. Valdykis, šlykštu skaityti. Džiaukis savo asmenine laime ir palik nėščią moterį ramybėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo derink: 27 liepos 2007 - 13:32
QUOTE(neringule @ 2007 07 27, 12:54)
TIKRAI BE REIKALO TAIP ISISOKAU NEPYKITE 4u.gif DAUGIAU NEPASIKARTOS

Gerai kad dar savo kalte pripazysti
Atsakyti
blink.gif Kas čia? Virusas SM'e siautėja ar ką? Kur nepasisuksi, visur kvailos rietenos.
Atsakyti
QUOTE(neringule @ 2007 07 27, 00:05)
biggrin.gif  biggrin.gif
nu zinai uzknisai naslaite,gyvenk savo vilniuje ir dziaukis kad gyveni ,o beto gi mano puske visai salia kaimyne,tai jau maciau kaip su maisais tampetees biggrin.gif  biggrin.gif
tik vaiku nekisk niekur nes jie uzaugs ir supras kokia ,,zertva,,ju mamyte,kuri galejo uz b....buta vaiku prakalti 4u.gif ir toliau is nevilties egzistuoti cool.gif  cool.gif  cool.gif
vsio neturiu nieko bendro su tavim,gero ,,,vaiksciojimo,,tau
kazkaip daba su draugem pasikalbeje tik supratom.kad negali visgi priprasti prie ,,vargsytes ,,gyvenimo todel edi mane,kad atemiau vyra mylima,kuri vis dar myli,o vaika pasidarei,kad neatsiliktumei nuo jo unsure.gif
SEKMES mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  Rokuciui linkejimai nuo tetuko thumbup.gif
Papildyta:
4u.gif Nepykit mergytes,kad kazkas nesupranta ,kad tarpusavio santykiu negalima aiskintis viesai......SORRRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Ant svetimu pamatu savo laimes nepasistatysi. Nezinau visos situacijos, bet is tiesu labai negraziai elgiesi... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(neringule @ 2007 07 27, 00:05)

nu zinai uzknisai naslaite,gyvenk savo vilniuje ir dziaukis kad gyveni ,o beto gi mano puske visai salia kaimyne,tai jau maciau kaip su maisais tampetees
tik vaiku nekisk niekur nes jie uzaugs ir supras kokia ,,zertva,,ju mamyte,kuri galejo uz b....buta vaiku prakalti 4u.gif ir toliau is nevilties egzistuoti
vsio neturiu nieko bendro su tavim,gero ,,,vaiksciojimo,,tau
kazkaip daba su draugem pasikalbeje tik supratom.kad negali visgi priprasti prie ,,vargsytes ,,gyvenimo todel edi mane,kad atemiau vyra mylima,kuri vis dar myli,o vaika pasidarei,kad neatsiliktumei nuo jo unsure.gif
SEKMES mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  Rokuciui linkejimai nuo tetuko thumbup.gif
Papildyta:
4u.gif Nepykit mergytes,kad kazkas nesupranta ,kad tarpusavio santykiu negalima aiskintis viesai......SORRRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY


Fuij... schmoll.gif
Matyt ne fontanai laimes "nusiknisus" vyra biggrin.gif kad jo ex reikia sekiot, snipinet ir net forume "esti".

Cia kaip toj patarlej: pati kanda ir pati rekia, kad ja puola biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kažkaip įlindau čia, atradau šią tėmelę, bet nelabai supratau...Ar čia apie Mergeles ir žuvis, ar apie kažką kitą?

Atsakyti
Cia nelaiminga moteriske nori visa savo neapykanta islieti...

agam, apie mergeles ir zuvis cia... mano pirma meile buvo zuvytes. siaip ir tebera. rudeni jau keturi metai bus nuo musu pirmo buciuko wub.gif tik labai cia idomi ta musu istorija. graziai isdraugavom du metukus, bet kadangi ir jis man pirmas buvo, ir as jam, reikejo pertraukos. visko buvo per ta pertrauka, bet vistiek iki siol susitikinejam. tik neseniai jis man pasake,kad mane myli ir kad neisivaizduoja savo ateities be manes. as irgi neisivaizduoju savo ateities be jo wub.gif esu labai labai happy, kad ji turiu rolleyes.gif

o del tu musu charakteriu, tai baisiausiai mane erzina jo isterijos priepuoliai. bet jau baigiau iprasti smile.gif tiesiog nebekreipiu tokiom dienom demesio i ji, kol jis issigaruoja darbe ar kur kitur. o visa kita yra nerealiai faina... labai gera vien tik buti salia jo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti