Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

Rasykit viska apie sia kosmetikos gamintoja.Ar galima jos rasti Lietuvoje?Kokios kainos?Ar naudojot kas nors kokius nors produktus?Kokie ispudziai?Kokie ingridientai? ir pan. bigsmile.gif Radau zurnale Logona pavadinta kaip ekologiskos ir naturalios kosmetikos gamintoja... bigsmile.gif Bet, deja, nieko nezinau apie ja...prasom pasidalinti... mirksiukas.gif
Atsakyti
cia galite paziureti kaip atrodo mirksiukas.gif
http://www.logona.com/
Atsakyti
Manau, kad labai gera firma - turi labai platu asortimenta - kremai, kaukes, pieneliai, sveitikliai, plauku dazai, sampunai (yra net islaikantys spalva sampunai) kosmetikos priemones vaikams, masazo aliejai ir pan. Kol kas isbandziau tik veido krema su roziu ziedlapiai dienai ir nakciai - pojutis puikus.
O arciausiai turbut galima butu isigyti Lenkijoje.

turim Logonos dideli asortimenta parsiveze, tai manau isbandysiu ir daugiau produktu ax.gif
Atsakyti
nu prisiskaičiau čia SM apie natūralia kosmetika..susigundžiau..nuvariau ir aš i universalinę..tai nusipirkau kaukę veidui ir šompūną.. Šiaip tai aš tokia biški gailinti pinigų nedekoratyviniai kosmetikai...na bet sakau reik ir man nors karta save palepinti..tai labai fainiai kad taip nutariau, dabar labai džiaugiuosi

šampūną pirkau Logona firmos parašyta "bambus", labai gerai putoja, žolytėm kvepia, bet jau kai perplaudinėjau iškart pajaučiau kad pats plaukas visai kitos, net nežinau kaip jo būseną apsakyt nu bet kitoks nei su šompūnais už 7litus. O svarbiausia kai išdžiovinau, tai plaukai tokie purus, žymiai daugiau jų atrodo- kas man buvo svarbiausia, nes labai jau ploni jie pas man.

kauke tai Sante firmos, kaina 10lituku, gaila buvo, nu bet kai pasiūlė 10proc nuolaida viskam, tai ir susigundžiau. Faina tokia, labai patiko kad ji žalia, matosi kad žolyčių savyje turi, o ne šiaip kai būna kad kaip kremas, ir kvepia vos vos anyžiais, nu man tai labai patinka anyžiai, galėtų kvepėt stipriau, lengvai nusiplovė. o ir vienos dalies tai jaučiu 4 kartams užteks, tai jaučiu kokie iš viso 8 kartai, tai ne taip ir brangu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilka: 06 liepos 2007 - 07:42
Labai jau mane sudomino šita serija. NEs labai patinka bambukų ir lotosų kvapas wub.gif
user posted image
Plunge into exotic worlds of care
The new LOGONA Naturkosmetik body care is sheer wellness: three series with lasting care formulae and inspiring perfume nuances invite you into the world of the Far East, the Caribbean and the Mediterranean. Discover a host of exciting products and let your senses enjoy a short holiday!

LOGONA Asia
Immerse yourself in the fascinating world of care from LOGONA Asia and indulge yourself with the positive energy of traditional Asian essences and oils. Inspiring fragrances from ginger, sandalwood and carnation caress the senses and create precious moments of relaxation.

Asia Body Wash
Lotus Blossom & Bamboo
with costly extracts of lotus blossom and bamboo harmonizes your skin and produces a wonderfully delicate skin texture.

Asia Body Gel
Lotus Blossom & Bamboo
Costly lotus blossom and bamboo extracts, blended into a rich combination of sesame and jojoba oils, nourish the skin and deliver renewed elasticity and suppleness.

Asia Body Exfoliant
Lotus Blossom & Bamboo
Costly extracts of lotus blossom and gently exfoliating bamboo fibers, fragranced with a hint of ginger, stimulate your skin, while smoothing and refining its texture.

Asia Deo Spray
Lotus Blossom & Bamboo
Asia Deo Spray with costly extracts of lotus blossom and bamboo, plus nourishing safflower oil, deodorizes gently and delivers lasting freshness and fragrance.

Asia Bubble Bath
Lotus Blossom & Bamboo
Mild coconut surfactants create a pleasant foam and allow extra gentle cleansing for your skin. Plant-based oils and precious extracts from lotus blossoms and bamboo provide an incredible harmonious skin sensation. With just a hint of ginger, sandalwood and cloves, it is an inspiration for your skin and your senses.

Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 07 08, 13:31)
tik Sante ir Logona? Daugiau jokiu nera?


dar mačiau Weleda, bet jos aliejų pas man ir taip namuose daug yra, tai neatkreipiau demesio ar daug rūšių.
Tiesa aš gi šiandien išbandžiau jų pavyzduką. Duschbad lotusblute- dušo gelis. Na kvepia tai labai gaiviai. Smagiai visa isitryniau, užputojau. Patiko.
Klausyk Begike jei duos koki pavyzduką tai parašyk koks poveikis, gal tau koki kremą duos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilka: 08 liepos 2007 - 18:45
g.gif
įdomu, kaip čia suprast?

gal kas gali nurašyti turimo Logonos produkto ingredientų sąrašą. įdomu būt pasižiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2007 07 09, 10:57)
g.gif
gal kas gali nurašyti turimo Logonos produkto ingredientų sąrašą. įdomu būt pasižiūrėt.


nu del sąrašo va ką rašo:
Aqua, Coco Glucoside, Alcohol *, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Brassica Oleracea Italica (Broccoli), Seed Oil, Sodium PCA, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Bambusa Vulgaris Extract, Arginine, Hydrolyzed Silk, Parfum (Essential Oils), Phytic Acid, Citric Acid, Citral, Limonene, Linalool,
*aus biologischem anbau

man idomu kas ta bambusa vulgaris smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilka: 09 liepos 2007 - 15:56
QUOTE(Irėja @ 2007 07 09, 10:57)
g.gif
įdomu, kaip čia suprast?

gal kas gali nurašyti turimo Logonos produkto ingredientų sąrašą. įdomu būt pasižiūrėt.


sarasas nieko nepaaiskins...bakteriologinis, reiskia, kad prisiveise ten kazkokiu bakteriju, liaudiskai tariant cool.gif
QUOTE(Vilka @ 2007 07 09, 16:56)
nu del sąrašo va ką rašo:
Aqua, Coco Glucoside, Alcohol *, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Brassica Oleracea Italica (Broccoli), Seed Oil, Sodium PCA, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Bambusa Vulgaris Extract, Arginine, Hydrolyzed Silk, Parfum (Essential Oils), Phytic Acid, Citric Acid, Citral, Limonene, Linalool,
*aus biologischem anbau

man idomu kas ta bambusa vulgaris smile.gif

Speju, kad bambukas
Atsakyti
pabuvojau siandien universalinej, apsiprekinau assa.gif Nusipirkau Sante sampuna ir veido krema, Logona brangesne. Norejau pirkti kuno sviesta Logona, bet jo labai daug pakuotej ir kaina nemaza, tai dave meginuku, dar dave Logona riebesnio kremo meginuka. Zodziu abi gamintojos praktiskai vienodos, tik kad kainos skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 07 08, 21:34)
tai be abejo duosiu zinot, koks poveikis, jei duos  irnesakyk.gif jau kaip noriu ten nuvaryt, turbut galeciau visa diena stoviniuot, nes kol issirenku.... doh.gif
Papildyta:

aga, jau zinau, kad atsidare  mirksiukas.gif  viskas tau gerai isejo  mirksiukas.gif


kalbant apie Weleda tai man labai patiko, suneliui gimus buvo atopinis dermatitas, tai gydytoja pasiule naudoti A dermos krema , laaabai brangu. as nuosirdziai sutepiau bet ant rankyciu ir kojyciu liko isausejimai. kadangi suneli masazavau aks vakara po vonios tai nuosridziai i ji itryniau ne viena sebamed buteliuka ir aliejaus ir kremo... visa tai truko kol nesugalvojau pabandyti weledos, nusipirkau winter cream, ir uztepiau ant rankyciu ir kojyciu... visi isausejimai dingo po 3-4 dienu. labai likau patenkinta. bat jau keleta mensiu naudoju ir noretusi ka nors naujo, kai isigsiu Logonos, parasysiu.
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 07 08, 20:27)
tai duoda ten mėginėlių?  4u.gif


atrodo, kad duoda, nes ir aš gavau.
Išbandžiau dienos kremą veidui. Kvapas tai toks idomus g.gif , tikrai. Bet jis greit dingsta, vos tik užtepi. Na toks žolelių, bet gerai kad ne saldžiai sintetinis kaip kitų kad būna. Labai gerai isigeria, net kada plauni veida po kurio laiko, visai nesijaučia kad prieš tai buvo naudota kremo. Kiek angliškai suprantu tai reguliuoja veido odos balansa. Man labai patiko.
Atsakyti