Įkraunama...
Įkraunama...

Svetingumo klubai

Priėmusi sprendimą kuo mažiau turėti reikalų su turizmo agentūromis, žiūriu, kad visai neblogai čia man viskas gaunasi rolleyes.gif O jei dar akcijinius bilietukus kur nors nurauni, tai iš viso pasaka thumbup.gif

Tačiau dažniausiai, perkant visą kelionės paketą (lėktuvas+viešbutis) agentūrų siūlomos kainos yra gerokai žemesnės. Todėl, norintys sutaupyti nakvynei ir gidų paslaugoms, gali pasinaudoti planuojamoje apsilankyti šalyje gyvenantys žmonės.

Kur jų rasti? Aš sužinojau apie puikų puslapiuką www.hospitalityclub.com thumbup.gif Ten registruojasi žmonės iš viso pasaulio, galintys aprodyti miestą, kartu pavakarieniauti, pasitūsinti ir/arba suteikti nakvynę viešnagės metu. Tapęs to klubo nariu, tu taip pat įsipareigoji atsilyginti tuo pačiu.

Šio klubo teikiamomis galimybėmis ketinu pasinaudot netrukus, o taip pat ir kovo mėnesį, nes dvi savaites visiškai viena ketinu keliaut po Turkiją. Gal kas iš jūsų irgi yra minėto ar panašaus klubo nariai, pasidalinkit įspūdžiais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(godive @ 2006 11 21, 16:29)
O užėjus į tą puslapį, kur konkrečiai ieškoti? ax.gif

Norėdama tikėtis kokios nors pagalbos, turi užsiregistruoti ir tapti klubo nariu, Yra ir lietuviškas meniu. Paspausk ant mūsų vėliavėlės ir pati tą puslapį išsianalizuok, vsiką ten rasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip pat yra panasi organizacija, kuri vadinasi SERVAS International Network of Hosts and Travellers, yra ju atstovybe ir Lietuvoje. Puslapis: http://www.servas.org/newsite/join.php

Reikia prisiregistruoti, yra ir salygos. Pasirinktinai turi tapti arba priimanciu 2 nakvynem (su savo salygom) kitus sios organizacijos narius arba dienos seimininku, jei priimti negali, bet gali pabuti uz gida ir galbut pasikviesti vakarienei... privalumai: kai keliauji ir planuoji kelione, is anksto salyje ir mieste, kurie domina susirandi sios organizacijos narius, susirasai ir jei jie gali, tau reikiamam laikotarpiui tave priima nemokamai pernakvoti... salygos seimininku buna visada nurodomos prie ju aprasymo (ar duos lova, maista, ar tau reikia miegmaisio, ar priima nemokamai tik 2 naktims ar ilgesniam laikui, ar priima viena ar daugiau zmoniu, ar priima poras su ar be vaiku ir panasiai... ta pati ir pats, tapdamas nariu, pasirenki)

Labai apsimoka, as esu nare jau 12 metu ir jau teko pasinaudoti sios organizacijos nariu svetingumu....
Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2006 11 21, 17:25)
Šio klubo teikiamomis galimybėmis ketinu pasinaudot netrukus, o taip pat ir kovo mėnesį, nes dvi savaites visiškai viena ketinu keliaut po Turkiją. Gal kas iš jūsų irgi yra minėto ar panašaus klubo nariai, pasidalinkit įspūdžiais mirksiukas.gif



Mergina, niku Šaltmetė, yra sio klubo nare jau ne vienerius metus mirksiukas.gif Pakalbinsiu, kad uzsuktu, o jei ka - kreipkis i ja...
Atsakyti
Turiu garbes pasigirti kad esu HC nare blush2.gif
Vasara priemiau savo pirmus svecius, du vokietikus, su kuriais smagiai praleidom laika. Nulekem y Nida, seip po Klaipeda pasitrainiojom,o jau pliurpdavom vakarais iki paryciu biggrin.gif
labai liuks dalykas tas HC, kartais nervina kai zmones paraso laiska kad atvaziuoja tada ir tada, ir po keliu dienu gauni laiska kad keicia savo planus ir atvaro tada ir tada...
Seip pati planuoju lekti y Indija, arba Kinija kitais metai, tad butinai zadu pasinaudoti HC smile.gif
O visiems kitiems nariams, ir naujokams linkiu sekmes thumbup.gif
Atsakyti
o ten tik užsiregistruoji ir jau gali lėkti kur nors - nėra, kad pradžiai tu turi kažkiek senbuvių priimti, ir tik tada pats kitų paslaugomis naudotis?
ir idomu, kaip dažnai sulaukiama svečių? jei pradėtų važiuoti kas savaitę, tai nežinau g.gif doh.gif
Atsakyti
Na tikrai taip nera, pvz as priemiau zmones kurie irgi pirma karta keliavo ir as buvau ju pirma priemeja lotuliukas.gif (juokingai skamba), o jie buvo mano pirmi sveciai.
Tiesiog parasai laiskuti ir lauki atsakymo is zmogaus, ar sutiks tave priimti ar ne. Taip pat ir tu neprivalai priimti visus norincius, ce priklausomai nuo tavo laisvo laiko ir t.t.t blush2.gif
Pvz vasara tai as gaudavau gan daznokai laiskuciu su prasymais priimti, po vieva , du y savaite. Atsizvelgdavau pagrinde y amziu, nes mano manymu nelabai apie ka tureciau kalbeti su kokiais 60meciais seneliais. doh.gif
Tai tiek drinks_cheers.gif
Atsakyti
As taip pat hospitality nare. labai patogi "paslauga". pas mus nakvojo jau kokie trys ispanai, o patys su vyru nakvojo pas olande amsterdame.
zaviausia ne tai, kad nakvyne nemokama, bet zmoniu geranoriskumas. jie tau duoda visokius zemelapius, pataria kur eiti, ka pamatyti, jei turi laiko pavedzioja ir t.t. visi nori bendrauti.
pabandyk, nenusivilsi. matomos nariu zinutes ir rekomendacijos, tad esi tikras, kad vaziuoji ne pas koki narkomana sutenerei:) juokauju. taip nebuna. parasyta taip pat ar jie turi lova, ar duos tau vieta ant zemes, ar turi kaciu sunu (jei esi alergiska) ir t.t. svarbiausiai kad bent siek tiek angliskai kalbetum...
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 11 21, 16:25)
Gal kas iš jūsų irgi yra minėto ar panašaus klubo nariai, pasidalinkit įspūdžiais mirksiukas.gif

aš esu HC narė jau beveik 3 metus. Turėjau tik vieną svečią, nes tiesiog anksčiau nebuvo galimybės apnakvindinti, bet šiaip mieste teko susitikt ne su vienu Helsinkio lankytoju. Žiemos sezonui jų čia dar labiau padaugėja, taigi manau daug naujų pažinčių laukia.
Šiaip tai labai šaunus klubas, ir žmonių granoriškumas mane žavi, tiesiog pati idėja (vokietuko vardu Veit) yra nuostabi. Tik, aišku, reikia sveikos logikos pagalba atsirinkti į ką kreipiesi pagalbos, ar kas prašosi pas tave į svečius, nes kaip ir visur kitur internete, ten irgi pasitaiko visokių žmonių.

QUOTE(dianita @ 2006 11 21, 21:42)

Mergina, niku Šaltmetė, yra sio klubo nare jau ne vienerius metus mirksiukas.gif Pakalbinsiu, kad uzsuktu, o jei ka - kreipkis i ja...

4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi ana @ 2006 12 09, 23:48)
Net nezinojau, kad tokie yra  blush2.gif Bet su vyru pasitarem, kad noretumem prisijungti biggrin.gif Bet as niekaip nesuprantu KAIP  unsure.gif Einu einu per tuosd puslapius ir pasimetu  doh.gif  doh.gif  Gal galit padeti susigaudyti? blush2.gif

sakyk, kas konkrečiai neaišku, kuo galėsiu, tuo padėsiu 4u.gif
eik į šitą puslapį, ir prisiregistruok: Hospitality Club
tik kai jau spausi siųsti (ar patvirtinti, neprisimenu kaip ten yra), tai po to gali tekti nemažai laiko palaukti, kol registraciją patvirtins, gal net kokią savaitę, nežinau, kokiais tempais ten dabar veikia, nes viskas yra savanoriškumo pagrindu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi ana @ 2006 12 10, 13:48)
Dabar jau viskas aisku  thumbup.gif Aciu labai uz nuoroda  4u.gif
O tai patvirtins emailu?

taip, kiek prisimenu, turėtų patvirtint emeilu. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
As nare jau antrus metus, naudojausi klubo nariu svetingumu Graikijoje, Italijoje, Slovenijoje, Vengrijoje, Portugalijoje, Prancuzijoje, Cekijoje...

Vis dar laukiu sveciu pas save wink.gif Si rudeni turejo atvaziuoti keli prancuzai, bet paskutine minute pakeite planus.. sad.gif
Atsakyti
O man siendien bevaikstant po parduotuves ateina sms y tel, raso kazkoks ukrainietis, norintis kad priimciau jy rytoj keliom dienom blink.gif .Nesuprantu, negi zmones nemato, kad anketoj parasyta , YSPETI PRIES SAVAITE apie atvykima. schmoll.gif . Neiseina man jo priimti rytoj niekaip. verysad.gif
Atsakyti