Įkraunama...
Įkraunama...

Mirus artimajam

buvau nuėjus pas notarą, pasakė kad reikia susirasti advokatą ir reikia įrodyti giminystės rysšius, susirinkau visus dokumentus kuriias galėčiau įrodyti, kad aš esu anūkė kadangi noriu susitvarkyti močiutės paveldėjimą.dabar noręjau paklausti o advokatui reiks pinigus iš karto sumokėti ar po visko?kiek maždaug jis kainuoja?teisme man reiks kažką sakyti ar viską uz tave kalba advokatas?ir dar norėjau paklausti jai mano mociutės visi vaikai mire like tik mes į anūkai ir mano mociutes dukros kazkiek vaikų, net nezinau kiek nes nesu ju gyvenime macius ir nepazystu ar man reiks juos susiieškoti ar ka su jais daryti ar jie cia ne prie ko, ?labai ačiū už atsakymus...
Atsakyti
sveiki,su vyru issiskyre oficialiai.priteisti alimentai..buves vyras neseniai mire,ar sunui priklauso maitintojo netekimo pasalpa iki 18m?aciu
Atsakyti
QUOTE(luka15 @ 2012 12 29, 00:36)
sveiki,su vyru issiskyre oficialiai.priteisti alimentai..buves vyras neseniai mire,ar sunui priklauso maitintojo netekimo pasalpa iki 18m?aciu

Taip,priklauso naslaicio pasalpa.
Atsakyti
ne iki 18, o iki 24 m. , jei mokslai dieniniam skyriui
Atsakyti
kiek suprantu reikalingas ex mirties liudijimas,skyrybu pazyma ir vaiko gimimo liudijimas..o nuo ko skaiciuosis pasalpa?
Atsakyti
QUOTE(luka15 @ 2012 12 29, 23:45)
kiek suprantu reikalingas ex mirties liudijimas,skyrybu pazyma ir vaiko gimimo liudijimas..o nuo ko skaiciuosis pasalpa?

Jeigu is sodros,tai nuo stazo priklauso,o jeigu is soc.centro,tai nustatyta pasalpa,260 lt atrodo.
Atsakyti
ex buvo pareigunas,plika alga 1500+priedai,jo stazas buvo~8m
Atsakyti
buves vyras pakeite daug darbovieciu-ar sodroj ras,ar paciai teks popierius rinkti?+mirties liudijimas juk ne pas mane.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(luka15 @ 2013 01 01, 14:23)
buves vyras pakeite daug darbovieciu-ar sodroj ras,ar paciai teks popierius rinkti?+mirties liudijimas juk ne pas mane.. doh.gif

dėl mirties liudijimo nesijaudinkite-atsispausdins darbuotoja iš duomenų bazės. Dėl darboviečių... jeigu dirbęs iki 1994 m. tai reikės į Sodrą pristatyti jo darbo knygeles ir susirinkti arba paprašyti, kad surinktų pajamas. Po 1994 m. nieko rinkti nereikia. Kuriais metais gimęs vyras?
Atsakyti
a tada nebus sudetinga-gimes 1982m..cia priklausys pasalpa ir nuo stazo?
Atsakyti
QUOTE(luka15 @ 2013 01 01, 21:47)
a tada nebus sudetinga-gimes 1982m..cia priklausys pasalpa ir nuo stazo?

Vadinasi nieko nereiks rinkti. Neškitės vaiko gimimo liudijimą, savo tapatybės dokumentą, vaikui atidarykite sąskaitą banke. Našlaičio pensija mirksiukas.gif priklausys ir nuo stažo, ir nuo gautų pajamų, na, aišku ir nuo vaikų skaičiaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2013 01 01, 21:54)
Vadinasi nieko nereiks rinkti. Neškitės vaiko gimimo liudijimą, savo tapatybės dokumentą, vaikui atidarykite sąskaitą banke. Našlaičio pensija mirksiukas.gif priklausys ir nuo stažo, ir nuo gautų pajamų, na, aišku ir nuo vaikų skaičiaus mirksiukas.gif

sveiki, parasius prasyma , sodra pati renka pazymas apie tarybiniu laiku pajamas ir uzdarbi bei staza, tik tada visas skaiciavimas uztrunka,
kaimyne negalejo sau leisti tiek laiko paieskoms ir vazinejimams, tai jai rinko sodra dokumentus,
Atsakyti