Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

Butu labai idomu suzinoti ne vien istatymiskaja puse, bet ir gyvenimiskaja- kiek reikia moketi, kokia buto priklausomybe igyjama, kokia butu kokybe, zodziu kuo daugiau tuo geriau wink.gif
Atsakyti
Kolkas nieko nezinau konkreciai.Mes patys ruosiames kreiptis ten.Zinau, kad dideles eiles.Mano mamos pazystamos dukra nuomuojasi, tai kiek zinau ji gavo buta be patogumu, kurenama malkom.Uz nuoma nieko nemoka tik turi padaryti remonta.Ji ten jau gyvena 3 metai.Man irgi butu idomu suzinoti apie tai daugiau.
Atsakyti
O man sake, kad galima gaut net naujos statybos namuose, o siandien kai skambinau, sake kad iki 92m. kaina 0.20 Lt uz kvadrata, nuo 92m. (namo senumas)- 1.70Lt. Zmogui turi buti ne maziau kaip 10 kv.m. Tai kiek suprantu cia vienai dienai g.gif
Atsakyti
Tai iseitu labai brangiai.Gal jai nereikia moketi, kad be patogumu.As vis neprisiruosiu nueiti ir suzinoti g.gif
Atsakyti
Parama būstui įsigyti ar išsinuomoti

cia gal ka rasit g.gif
Atsakyti
QUOTE (Agne @ 2004 09 28, 13:44)
O man sake, kad galima gaut net naujos statybos namuose, o siandien kai skambinau, sake kad iki 92m. kaina 0.20 Lt uz kvadrata, nuo 92m. (namo senumas)- 1.70Lt. Zmogui turi buti ne maziau kaip 10 kv.m. Tai kiek suprantu cia vienai dienai g.gif

mano ziniomis cia menesiui. Statys naujus namus pilaiteje. Zodziu, gereja situacija tiems, kas turiteise gauti toki buta.
O nuosavybes neigysite, cia tik nuoma wink.gif
Atsakyti
Mano buvusios bendradarbes gavo tuos butus kaip jaunos semos. Viena gavo barako tipo, bet su visais patogumais, zodziu normalus butas, o kita bendr. gavo normalu buta silainiuose, kiek zinau ten visai apsimoka kreiptis.
Atsakyti
Treciadieni pagaliau priduosiu savivaldybei visus popierius, tada lauksim sprendimu. Biurokratija nereali, kiek slenksciu reikia numinti, tikiuosi apsimokes smile.gif Prisidariau rupesciu pries newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Agne @ 2004 12 17, 17:14)
Treciadieni pagaliau priduosiu savivaldybei visus popierius, tada lauksim sprendimu. Biurokratija nereali, kiek slenksciu reikia numinti, tikiuosi apsimokes smile.gif Prisidariau rupesciu pries newyear.gif



O mes jau turim visus reikiamus dokumentus, tik niekaip nelieko laiko ten nueiti ir priduoti , tikiuosi gal ir mums pavyks dar iki Nauju tai padaryti smile.gif
Atsakyti
Ir pridavusi buvau, ir stovėjau eilėje 4 metus - šnipštas mad.gif Nusivyliau juodai ta eile. Nežinau kaip dabar, bet tada kai atsistojau, buvau 2 tūkstančiai kažkelinta. Po 4 metų "patapau" ... 4 tūkstančiai kažkelinta blink.gif blink.gif Labai man visa tai nepatiko, kai aiškinausi, atseit, "daug žmonių su prastesnėm gyv. sąlygom, juos keliam į priekį" mad.gif O tu čia stovėk, žmogeli, ir lauk, kol iš jaunų šeimų pateksi į kokius tremtinius ar pan. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Pridaviau dok.rudeni,tai sake GAL po kokiu 10 metu priartesiu prie saraso pradzios biggrin.gif Butu graudu jei nebutu juokinga.
Atsakyti
Gal zinot kam jie teikia pirmenybe, t.y. pacia pirma vieta sarase? Logiskai galvojant jei yra galimybe rinktis del namo senumo, tai turbut dauguma renkasi pigesni varianta, jei imtum brangesni, gal butu greiciau g.gif Arba vienisa mama su invaliduma turinciu vaiku, neturinti jokio nekilnojamojo turto ir deklaravusi gyv. vieta 2-ju kambariu bute, kur gyvena dar 4zmones g.gif g.gif g.gif Gal tai tikrai butu pirmenybe??
Atsakyti