Įkraunama...
Įkraunama...

Loterijos :)

Labai labai seniai esu laimėjusi kasetinį ausinuką, magnetofoną su CD, fainiausias laimėjimas aišku buvo dviratukas smile.gif . Aaa, dar vieną kartą paroviau netoli 70 Lt už įstrižaines atrodo. O dabar jau kokie 4 metai tyla sad.gif ...
Atsakyti
Esu laimejusi keliasdesimt litu. Kartais ant bajerio nusiperku
Atsakyti
Teleloto niekada, net 2 Lt nebuna doh.gif Supykau ir nebeperku visai tongue.gif
O siaip ivairiuose zaidimuose kartais pasiseka, aisku laimiu smulkmenas, bet visvien labai smagu smile.gif
Atsakyti
Prisiminiau, viena musu laimeta priza thumbup.gif gal dar atsimenate, kai dabartines maximos, vadinosi ,,saulute''. tai vat atsimenu perkant uz kazkokia suma duodavo bilietuka, reikedavo nutrinti apsaugini sluoksni ir priklausomai nuo surinktu sauluciu skaiciaus buvo galima laimeti kazka, pvz: sokoladuka. Tai atsimenu nutryne apsaugini sluoksni radome maximalu sauluciu skaiciu, galejome riktis priza is keliu galimu variantu: lygintuvas, dulkiu siurblys (nelabai didelis) ir dar kazkas. Na tai mes pasirinkome siurbli. Ot laimes buvo, kai is parduotuves tempemes dulkiu siurbli pestute namo 4u.gif wub.gif dabar jau praejo kiek metu, ir tas dulkiu siurblys nelabai kaip tebeveikia verysad.gif
Atsakyti
Nusiperku bilietų keletą tik per Kalėdas ir Velykas, kai būna prizai dar kažkokie, o šiaip neperku, daugiausiai esu laimėjusi 15 litų biggrin.gif O milijono laimėti apskritai nesitikiu, man atrodo neįmanoma misija biggrin.gif
Atsakyti
2-18 lt esu laimejus (tele loto ,keno loto anksciau) , mama teleloto laimejo pukine antklode ( kai daug prizu buvo ,uzpernai berods )...
Atsakyti
Keno loto laimėjusi esu 100 lt, oooo kokie tada man pinigai mokinukei buvo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Teleloto keleta kartu pirkau,tai tik 4lt laimejau lotuliukas.gif ,dabar labai retai kada perku.
Atsakyti
Kaimynai laimejo auto, bet pasieme pinigine kompensacija uz ji... Dar vienas kaimynas laimejo kazkoki "grotuva", pati tik istrizaines esu uzbraukusi, daugiau nieko, mano artimieji taip pat nieko doro nelaimejo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Prieš 1,5 m laimėjom automobilį, ėmėm grynais, bet verysad.gif jie labai greit ištirpo ir apie laimėjimą greit pamiršom.
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 01 15, 00:00)
Prieš 1,5 m laimėjom automobilį, ėmėm grynais, bet  verysad.gif  jie labai greit ištirpo ir apie laimėjimą greit pamiršom.

Nu bet laimėjot bigsmile.gif
Atsakyti
Mano mociute pries tris metus TELELOTO buvo patekusi i studija-laimejo 7000lt,rinkosi vokeli nuo kaledines eglutes.Nors ir laimejo,bet labai pergyveno,kad masina laidos vedejui atidave smile.gif .
Na o mes su vyru istisai perkam-tai po du tai kita karta tik viena-vis nieko...nu,bet gal dar kada pasiseks... drinks_cheers.gif
Atsakyti