Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima į parduotuvę grąžinti batus?

Pas mane tokia situacija, kad nusipirkau batus gal pries kokius 3 menesius, nesiojau ir dabar kai dregna visur pastebejau, kad man tie batai ledzia dregme ir koja pastoviais dregna, ar imanoma su tokiu defektu grazinti? Turiu ir ceki ir dezute. Tiesiog nezinau, kaip irododyti toki dalyka
Atsakyti
QUOTE(tejoli @ 2011 12 19, 08:44)
Pas mane tokia situacija, kad nusipirkau batus gal pries kokius 3 menesius, nesiojau ir dabar kai dregna visur pastebejau, kad man tie batai ledzia dregme ir koja pastoviais dregna, ar imanoma su tokiu defektu grazinti? Turiu ir ceki ir dezute. Tiesiog nezinau, kaip irododyti toki dalyka


taip galima, nuejusi palikit batus ir parasykit prasyma direktorei bei paaiskit priezasti. Aisku nebutinai parduotuve ir priims bei grazins bet gal issideresit kazkokias salygas bent dalinai. Zinoma jei batai odiniai, nes jei oda netikra tai Jusu problema - perkant dermantininius batus pats pirkejas turi zinoti kad po dregme nepalakstysi, sie batai tiesiog ilgai nelaikys ir jei atlaikys viena sezona tai gerai bus... Nors karta esu turejusi batus is dirbtines odos pagal nauja technologija - nedega, tamposi, nepraleidzia dregmes ir sniego (niekad nebudavo jokiu drusku demiu, nereikdavo jokiu impregnantu ir valikliu, tiesiog sausa sluoste nuvalyti). Labai man patiko sie batai, taciau daugiau nieko panasaus nebeteko uzmatyti...
Atsakyti
QUOTE(inesse @ 2011 12 19, 12:53)
taip galima, nuejusi palikit batus ir parasykit prasyma direktorei bei paaiskit priezasti. Aisku nebutinai parduotuve ir priims bei grazins bet gal issideresit kazkokias salygas bent dalinai. Zinoma jei batai odiniai, nes jei oda netikra tai Jusu problema - perkant dermantininius batus pats pirkejas turi zinoti kad po dregme nepalakstysi, sie batai tiesiog ilgai nelaikys ir jei atlaikys viena sezona tai gerai bus... Nors karta esu turejusi batus is dirbtines odos pagal nauja technologija - nedega, tamposi, nepraleidzia dregmes ir sniego (niekad nebudavo jokiu drusku demiu, nereikdavo jokiu impregnantu ir valikliu, tiesiog sausa sluoste nuvalyti). Labai man patiko sie batai, taciau daugiau nieko panasaus nebeteko uzmatyti...

noriu papriestarauti, del dirbtines odos batu g.gif butent tokios odos batai yra atspariausi dregmei, o va naturali oda priesingai, visa dregme sugeria i save ir batai lieka dregni schmoll.gif be abejo, reikia naudoti apsaugos priemones skirtas jusu batu rusiai ir viskas butu ok, nes pardavejas neatsako, jei pirkejas netinkamai ar isvis nepriziurejo avalynes, del ko ji permirko ar leidzia dregme g.gif na zinoma tai negalioja, jei yra atsiklijaves padas, tai jau butu brokas rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(tejoli @ 2011 12 19, 09:44)
Pas mane tokia situacija, kad nusipirkau batus gal pries kokius 3 menesius, nesiojau ir dabar kai dregna visur pastebejau, kad man tie batai ledzia dregme ir koja pastoviais dregna, ar imanoma su tokiu defektu grazinti? Turiu ir ceki ir dezute. Tiesiog nezinau, kaip irododyti toki dalyka

kazkodel itariu, kad jusu batai tekstiliniai arba verstos odos, jei taip dregsta g.gif jeigu taip, tai tokie batai skirti vaikscioti sausu oru, nes jie nera atsparus vandeniui schmoll.gif
Atsakyti
Aš prieš porą metų pirkau Salamander batuose Geox žieminius batus, su kuriais, atseit, vos ne vandenyje galima stovėti ir t.t. Na,, ir po mėnesio vienas batas ėmė kiaurai leisti drėgmę, t.y. ten paduose tokios specialios membranos su smulkiom skylutėm, bet jos neturėjo leisti vandens, tačiau viena koja nuolat būdavo šlapia... Deja, nežinojau tuomet to įstatymo, pagal kurį garantija batams suteikiama 2m., o ne 2 savaitėm, kaip ant čekio parašyta doh.gif Bet draugės vyras advokatas man patvirtino, kad tokiu atveju, jeigu dėl broko batai leidžia vandenį, tai tikrai turi grąžint pinigus ir garantija dėl broko - 2m. Deja, aš jau čekį buvau išmetus, tai nieko nepešiau verysad.gif Kaip gaila, nes batai buvo brangūs...
Atsakyti
QUOTE(Niuska* @ 2011 12 19, 12:55)
noriu papriestarauti, del dirbtines odos batu g.gif butent tokios odos batai yra atspariausi dregmei, o va naturali oda priesingai, visa dregme sugeria i save ir batai lieka dregni schmoll.gif be abejo, reikia naudoti apsaugos priemones skirtas jusu batu rusiai ir viskas butu ok, nes pardavejas neatsako, jei pirkejas netinkamai ar isvis nepriziurejo avalynes, del ko ji permirko ar leidzia dregme g.gif  na zinoma tai negalioja, jei yra atsiklijaves padas, tai jau butu brokas rolleyes.gif
Papildyta:

kazkodel itariu, kad jusu batai tekstiliniai arba verstos odos, jei taip dregsta g.gif jeigu taip, tai tokie batai skirti vaikscioti sausu oru, nes jie nera atsparus vandeniui schmoll.gif


Deja tureciau ir del to Jums papriestarauti - dirbtine oda nera elastinga, todel siuvant batus issibado skylutes kurios net paklijavus pada ir uzsandarinus 'tampanti's batui paplateja ir taip lengviau praleidzia vandeni. taip dirbtine oda nesubliuks, taciau ji ima nuo dregmes trukineti ir luzineti, tp nera labai atspari salciui. Del naturalios odos priklauso technine puse, pvz jei batai siuti ciurna dengiant ne skersai pasuktu odos gabalu, ten aju atsiranda elastingumo problemos kas lemia diskomforta avint batus. Taciau yra tokios dirbtines odos kuri itin pazangi, deja Lietuvoj tokios nesimato - ja gamina Japonijoj ir Kinijoj. Kaip ir minejau ji nedegi, itin elastinga, neluzineja, jokiu drusku demiu nepalieka. Man sie batai atlaike tris sekmingus sezonus kol visgi suskilinejo pakrasciukuose ir pradejo 'nertis' laukan. Dar yra Goretex - kitaip tariant membraniniai batai. Tai zymiausia firma, taciau jie brangus - yra ir kitu alternatyvu ne is tiek zinomu brendu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesse: 19 gruodžio 2011 - 15:28
Spalio pab. is "Zygio batu" nusipirkau batus, mokejau virs 260 Lt. Jais avejau, priziurejau (na per balas nebraidziau ir pan.), kol siandien pastebejau, kad vieno kulnas prakiuro.
Per kiek laiko pardavejas priima ir nemokamai taiso batus, ar juos keicia naujais? Aisku ceki ismeciau (tiesa, visai neseniai, betvarkydama savo rankine). Ir isvis, ar yra toks istatymas, kad ne del vartotojo kaltes defekta per kazkuri laika nuo isigijimo pardavejas privalo pasalinti? Nes as to kulno su yla nekiurdziau, ar viniu ar peiliu nevaiksciojau, tiesioj man regis ten kur pado rastas (su tokiomis rievutemis), per viena vieta suplonejes padas ir prakiuro verysad.gif zodziu pinigai nemazi visgi, o neiseitas net sezonas verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(superseima @ 2011 06 19, 18:22)
tai visgi po kiek daugiausia laiko galima grąžinti nekokybiškus batus (turint čekį)?


o neturint cekio, turiu tik deze 4u.gif

P.S. prisiminiau, kad mokejau kortele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Alba_: 19 sausio 2012 - 22:18
QUOTE(_Alba_ @ 2012 01 19, 21:56)
Papildyta:
o neturint cekio, turiu tik deze  4u.gif

P.S. prisiminiau, kad mokejau kortele  4u.gif


Jeigu mokejot banko kortele, tada reikia israso is banko su antspaudu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2012 01 19, 22:27)
Jeigu mokejot banko kortele, tada reikia israso is banko su antspaudu smile.gif


kaip tik mano bankas ir yra tame prekybos centre, kur ir batu parde thumbup.gif
Atsakyti
issiemiau atsiskaitymo israsa, pridaviau batukus, parasiau prasyma - laukiu atsakymo dabar
Atsakyti
Na ka, mano tolimesnis kelias - kokybes inspekcija. Nes zarazos Zygio batai pinigu nesutiko grazinti protest.gif bash.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri nors zinosit, ar pesciau as ka is "Danijos". Esme ta, kad batu, pirktu pries pora men, tokiu lygiu padu, nedideliu kulnu, panasiai kaip vyriskas padas kad buna, butent ir nukrito to kulno padukas, nezinau, ar tiksliai parasiau. Buciau zinojus, buciau nunesus pakalti, o dabar radau viena paduka masinoj, ziuriu, ogi ir antras jau nukrites ir dar spejau "nuvalgyti" Batai man tinka, taigi butu smagiausia gauti tokius pat naujus, bet jei nebus, idomu, ar jie taiso tokius defektus, ar bent sumoka islaidas pas batsiuvi? O gal as cia be reikalo vargstu, gal cia labai pigiai kainuoja? Ar yra susidurusiu su panasia situacija, pasidalinkit patirtim ax.gif Ceki turiu.
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikutis @ 2012 02 01, 19:34)
Sveikos, gal kuri nors zinosit, ar pesciau as ka is "Danijos". Esme ta, kad batu, pirktu pries pora men, tokiu lygiu padu, nedideliu kulnu, panasiai kaip vyriskas padas kad buna, butent ir nukrito to kulno padukas, nezinau, ar tiksliai parasiau. Buciau zinojus, buciau nunesus pakalti, o dabar radau viena paduka masinoj, ziuriu, ogi ir antras jau nukrites ir dar spejau "nuvalgyti"  Batai man tinka, taigi butu smagiausia gauti tokius pat naujus, bet jei nebus, idomu, ar jie taiso tokius defektus, ar bent sumoka islaidas pas batsiuvi? O gal as cia be reikalo vargstu, gal cia labai pigiai kainuoja? Ar yra susidurusiu su panasia situacija, pasidalinkit patirtim ax.gif  Ceki turiu.


Jeigu turite ceki - tai tik pirmyn i parduotuve wink.gif Pati nesiimkit taisymo.

O siaip cia, mano nuomone, yra taisytinas brokas, nes netaiso, ir garantijos nesuteikia pakulnems, kulniukams, kai jas numiname, bet kai jau nuplyso, nukrito ir pan. tai turetu galioti garantija. Mano bent atveju tai pats padas plysta, skyla ar kaip kitaip pavadinti 4u.gif
Atsakyti