Įkraunama...
Įkraunama...

Stiko blokeliai

as galiu pasirodyti duso sienele,esu patenkinta savo sprendimu.
user posted image
Atsakyti
VaKar senukuose radom..itališki stiklo blokeliai, mums riekalingos gelsvai žalsvi- po 18 lt vnt. kazkaip tokie pigus.. g.gif bet tai gerai... bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
As ir savo interjeruose(tame tarpe ir pas save) esu naudojusi stiklo blokeliu. Gal ir ne pats madingiausias dalykas siuo metu, bet mazose erdvese norint kazka atskirti- superinis sprendimas. Beveik nepermatomi (dar priklauso nuo rusies), o erdves ir sviesos ispudis lieka. Garsa gal ne taip sulaiko, kaip siena, bet tikrai pakankamai, kad nebijot atskirti san-mazgus (durys juk irgi siek tiek garso praleidzia, bet ka jau padarysi blink.gif )Tik nelabai moku cia nuotrauku ikelt, bet jei kam idomu, galima pazr. tinklapi www.metamorfoze.lt --- INTERJERAI. GALERIJA
Atsakyti
Gal kas žinot kur galima įsigyti kryžiukų ( 2mm) stiklo blokeliams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saldumelisss @ 2009 12 10, 15:48)
Gal kas žinot kur galima įsigyti kryžiukų ( 2mm) stiklo blokeliams?  g.gif
O Senukuose ir Ermitaže nėra? Mes pirkom kažkurioje iš šių parduotuvių.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 12 10, 16:56)
O Senukuose ir Ermitaže nėra? Mes pirkom kažkurioje iš šių parduotuvių.



siaip Kaune Senukuose nera g.gif reiks pasidomet gal galima uzsisakyti smile.gif gal kas daret stiklo blokeliu pertvara ir i ja statet duris? butu idomu pasikonsultuoti bigsmile.gif
Atsakyti
Ar Lietuvoje įmanoma rasti didelių išmatavimų stiklo blokelių? Kad vienas būtų bent jau tokio dydžio kaip keturi šie standartiniai...
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 05 20, 17:40)
as galiu pasirodyti duso sienele,esu patenkinta savo sprendimu.
http://s52.radikal.r...9185e9abfc6.jpg


elitarai, jei kada pasirodysi, tai papasakok daugiau, kaip pas tave padaryta ta sienelė. Ar iki pat lubų blokeliai? Pas mane tokia pati situacija, tai svarstyčiau tokį kaip pas tave variantą.
Atsakyti
Labas, ar dar kas dedat tuos stiklo blokelius? Kokios ju kainos?
Atsakyti