Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvoras

Tikra teisybe smile.gif Cibulis sakesi pirko papigiaja sklypa, turejo proga net kelis isigyt. Bet ne geriau tukstancius i tvora kist kai galejo tiesiog zemes daugiau pasiimt ir paprasta segmenta sumest smile.gif

QUOTE(citizenas @ 2016 04 30, 04:55)
tujos, aklinos tvoros, papuoštos kryžiais...
Kam daryt tas kapines, kol gyvi esat?
Nu nachuja jums tos tvoros?
Investuokit geriau į sklypo dydį, o ne į tvorą.


Papildyta:
Turbut nerastum rinkoi nevieno segmentui skirto tvoros stulpo kuris butu ne cinkuotas. Abejoju jog nors vienas betonuotu tokius i rostverka.. Taigi ibresi ir surudys..

QUOTE(biesas66 @ 2016 05 01, 06:17)
As su tokiu parazitu kovociau. Viena karta uzsileisi, tai darys ka nori.
Papildyta:
Skaiciuoju skaiciuoju ir mtau kad sinkavimas arba miltelinis dazymas tapati kaina. Tik tiek kad  su dazymu gauni spalva,o sinkas lieka cinkas.  g.gif

Atsakyti
QUOTE(*** @ 2016 05 01, 14:00)
Tikra teisybe smile.gif Cibulis sakesi pirko papigiaja sklypa, turejo proga net kelis isigyt. Bet ne geriau tukstancius i tvora kist kai galejo tiesiog zemes daugiau pasiimt ir paprasta segmenta sumest smile.gif
Papildyta:
Turbut nerastum rinkoi nevieno segmentui skirto tvoros stulpo kuris butu ne cinkuotas. Abejoju jog nors vienas betonuotu tokius i rostverka.. Taigi ibresi ir surudys..


Cinkuotas ar necinkuotas, kai akmenukai ar dar kažkas apdaužys vistiek pradės tose vietose rūdyti.
Kas geriau dažymas ar cinkavimas, tikrai nežinau. Jei kažkada reikės dažyti, tai dažai blogai laikosi ant cinko, bet jei cinko nepažeisi - tai tada ir nerūdys. Yra visokių teorijų ir visos teisingos.
Atsakyti
Cia aprasyta
http://www.rtvoros.l...-5-mm-oxid.html

Balkona dare grynai milteliniu budu dazyta, jau per pora metu parudije.. Bet bent jau neibetonuota..

QUOTE(Kros @ 2016 05 01, 14:11)
Cinkuotas ar necinkuotas, kai akmenukai ar dar kažkas apdaužys vistiek pradės tose vietose rūdyti.
Kas geriau dažymas ar cinkavimas, tikrai nežinau. Jei kažkada reikės dažyti, tai dažai blogai laikosi ant cinko, bet jei cinko nepažeisi - tai tada ir nerūdys. Yra visokių teorijų ir visos teisingos.

Atsakyti
QUOTE(*** @ 2016 05 01, 15:00)
Tikra teisybe smile.gif Cibulis sakesi pirko papigiaja sklypa, turejo proga net kelis isigyt. Bet ne geriau tukstancius i tvora kist kai galejo tiesiog zemes daugiau pasiimt ir paprasta segmenta sumest smile.gif
Papildyta:
Turbut nerastum rinkoi nevieno segmentui skirto tvoros stulpo kuris butu ne cinkuotas. Abejoju jog nors vienas betonuotu tokius i rostverka.. Taigi ibresi ir surudys..


Citata:
Svarbiausi cinko dangos privalumai yra ilgas tarnavimo laikas bei atsparumas mechaniniams gedimams, nes tebesitęsiant cinko cheminei reakcijai su plienu, cinko sluoksnis padengia atsiradusią gedimo vietą.

Dazai to nesugeba.
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2016 05 01, 14:00)
Tikra teisybe smile.gif Cibulis sakesi pirko papigiaja sklypa, turejo proga net kelis isigyt. Bet ne geriau tukstancius i tvora kist kai galejo tiesiog zemes daugiau pasiimt ir paprasta segmenta sumest

Būčiau tikrai nupirkęs didesnį sklypą, bet pinigų nebuvo. Per pačią krizę pirkau. Be to man visa tvora kainavo tik 3800 eurų. Čia be pamato ir pastatymo. Už tiek būčiau nupirkęs vos vieną arą ir tai per krizę. Dabar kainos dvigubai didesnės.
Papildyta:
QUOTE(Kros @ 2016 05 01, 14:11)
Jei kažkada reikės dažyti, tai dažai blogai laikosi ant cinko, bet jei cinko nepažeisi - tai tada ir nerūdys. Yra visokių teorijų ir visos teisingos.

Aš būtent dėl to, kad pažeidus cinką bus sunku nudažyti tvorą ir pasirinkau smėliavimą, gruntavimą ir dažymą. Norėjau cinkuoti, bet dar reikėjo gręžti skyles kiekviename strype, kad nardinant į cinką vamzdžiai nesprogtų. Tikrai nesigailiu, nes tvora ilgai laikys, o jei reikės atnaujinti pats nutrinsiu rūdis ir padažysiu. Cinkuotą gaminį sunkiau paremontuoti.
Atsakyti
Vakar buvau nuvažiavęs pažiūrėti kaip tvorą nusmėliavo, nugruntavo ir nudažė. Iš pirmo žvilgsnio vaizdas tikrai neblogas, bet geriau pažiūrėjus - baisus. Nudažė tvorą ir sumetė garaže. Jei gerai supratau, tai net per kelias vietas prakeliavo kol atsidūrė tame garaže. Nenuostabu, kad nuo tokio tampymo visa tvora subraižyta. O kai kurių kampų visai nenudažė: matosi gruntas.

Aš jų prašiau, kad galutinė spalva būtų RAL 7016 (antracitas), bet man tai nepanašu į tokią spalvą, nes turėjo būti daug tamsiau. Taip pat pradėjau galvoti, kad galbūt čia net nėra dažyta, o tik gruntuota, todėl tokia šviesi spalva. Kaip galima patikrinti ar tvora tikrai smėliuota, du kartus gruntuota ir dažyta. Man firma sakė, kad reikia priklijuoti kažkokį metaliuką prie kurio nors segmento ir su specialiu aparatu bandyti jį nuplėšti. Jis parodys jėga su kokia atplyš metaliukas, todėl bus aišku ar tvora smėliuota, ar ne smėliuota. Gal galima tiesiog kurią nors vietą pradraskyti iki metalo. Gal dar kažkaip kitaip pabandyti patikrinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 06 gegužės 2016 - 09:50
QUOTE(cibulis @ 2016 05 06, 10:49)
Vakar buvau nuvažiavęs pažiūrėti kaip tvorą nusmėliavo, nugruntavo ir nudažė..
..., ar ne smėliuota. Gal galima tiesiog kurią nors vietą pradraskyti iki metalo. Gal dar kažkaip kitaip pabandyti patikrinti?

As dabar suskelsiu kaip tipinis sio forumo visazinis profesorius: be reikalo ne cinkavai. Dabar visur, kur bus nubraukta prades rudyti.
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2016 05 06, 11:36)
As dabar suskelsiu kaip tipinis sio forumo visazinis profesorius: be reikalo ne cinkavai. Dabar visur, kur bus nubraukta prades rudyti.

Kodėl turėtų pradėti rudyti, jei tvora dar net ne pastatyta, o po stogu. Be to, man ją visą dar kartą perdažys ir prieš vežimą prie sklypo kiekvieną segmentą apžiūrėsiu iš visų pusių. Jie jau suprato, kad man reikia kokybės. Lengvai neišsisuks.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 05 06, 12:41)
Kodėl turėtų pradėti rudyti, jei tvora dar net ne pastatyta, o po stogu. Be to, man ją visą dar kartą perdažys ir prieš vežimą prie sklypo kiekvieną segmentą apžiūrėsiu iš visų pusių. Jie jau suprato, kad man reikia kokybės. Lengvai neišsisuks.

Po stogu nerudys, lauke rudys. Bet kol ji supus dar daug metu praeis. Tik tiek, kad turesi priziureti, padazyti. Cinkuotam jokios prieziuros nebutu reikeje.
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2016 05 06, 11:44)
Po stogu nerudys, lauke rudys. Bet kol ji supus dar daug metu praeis. Tik tiek, kad turesi priziureti, padazyti. Cinkuotam jokios prieziuros nebutu reikeje.

Cinkuota taip pat lengvai braižosi, o kai susibraižo, tai ją padažyti, paremontuoti daug sunkiau. Ne cinkuotą daug lengviau paremontuoti. Be to cinkuota iš esmės yra kaip ir galutinis sluoksnis tik kai kurie dar sugalvoja ją dažyti, bet iš esmės cinkuotas gaminys neturėtų būti dažomas. Jei cinko spalvos (pilka) būtų man tikusi, būčiau tikrai cinkavęs. Bet cinkuoti ir dažyti neapsimokėjo, nes jei ne cinkas, tai dažai luptųsi.

Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 05 06, 12:50)
Cinkuota taip pat lengvai braižosi, o kai susibraižo, tai ją padažyti, paremontuoti daug sunkiau. Ne cinkuotą daug lengviau paremontuoti. Be to cinkuota iš esmės yra kaip ir galutinis sluoksnis tik kai kurie dar sugalvoja ją dažyti, bet iš esmės cinkuotas gaminys neturėtų būti dažomas. Jei cinko spalvos (pilka) būtų man tikusi, būčiau tikrai cinkavęs. Bet cinkuoti ir dažyti neapsimokėjo, nes jei ne cinkas, tai dažai luptųsi.

Cinkuota yra dazoma,tik reikia metus laiko lauke pudyti, arba specialiai paruosti. Po to dazyt spe dazais ir uzmirst desimtmeciui.
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2016 05 06, 12:05)
Cinkuota yra dazoma,tik reikia metus laiko lauke pudyti, arba specialiai paruosti. Po to dazyt spe dazais ir uzmirst desimtmeciui.

Žinau apie šituos dalykus. Bet kalbu apie tai, kad net ir atlikus minėtus dalykus tvora yra lengvai pažeidžiama. Jei pradės luptis dažai, tai taip lengvai neuždažysi kaip necinkuoto metalo.
Atsakyti