Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių susodinimas

QUOTE([fillette] @ 2010 05 08, 02:06)
as irgi manau, kad tegu vakariene pavalgo taip, kaip tu juos susodini, o paskui, kai indai nurenkami ir sokiai prasideda - tai juk perseda jie patys kur kam smagiau... 4u.gif bent jau as taip planuoju daryti...


Mna tai atrodo, kad geriausias svečių sodinimo variantas - iš viso jų nesodinti, o daryti furšetą. Mes patys buvom pasirinkę tokį variantą su keliais staleliais lauke, prie kurių visi galėjo laisvai sėsti, kaip kas nori, po to vėl pakilti, nueiti į kitą vietą. Tai man kažkaip labai patiko, ir svečiai nesuvaržyti. Ir kažkaip visa šventė man tada laisvesnė ir demokratiškesnė išeina. Be to, kalbėtis ir bendrauti lengviau.
Atsakyti
QUOTE(ievuzhe_d @ 2010 05 11, 18:14)
Mna tai atrodo, kad geriausias svečių sodinimo variantas - iš viso jų nesodinti, o daryti furšetą. <...>

as furseta galvoju padaryti po oficialios vakarienes ir sokiu pokiu... ax.gif butu (eiliskumo tvarka): ceremonija, uzkandziai, lauko zaidimai, oficiali vakariene, pirmasis sokis ir siaip sokiai, uzkandziai (atnesami fursetui apie 11val vakaro) nakciai... nes nenoriu laikyti ant stalu tu uzkandziu visa diena... man nepatinka lietuviski baliai, kur maista stovi ant stalu puse dienos... schmoll.gif
bet ideja gera yra furseto vietoj oficialios vakarienes... galima nemazai pinigu sutaupyti.. nes padaveju labai nedaug tada reikia... uztektu seimininkutes 4u.gif galvojau apie toki varianta, bet noreciau oficialios vakarienes vis del to.... man graziau ir sventiskiau tokia atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE([fillette] @ 2010 05 12, 13:50)
as furseta galvoju padaryti po oficialios vakarienes ir sokiu pokiu...  ax.gif butu (eiliskumo tvarka): ceremonija, uzkandziai, lauko zaidimai, oficiali vakariene, pirmasis sokis ir siaip sokiai, uzkandziai (atnesami fursetui apie 11val vakaro) nakciai... nes nenoriu laikyti ant stalu tu uzkandziu visa diena... man nepatinka lietuviski baliai, kur maista stovi ant stalu puse dienos...  schmoll.gif
bet ideja gera yra furseto vietoj oficialios vakarienes... galima nemazai pinigu sutaupyti.. nes padaveju labai nedaug tada reikia... uztektu seimininkutes  4u.gif galvojau apie toki varianta, bet noreciau oficialios vakarienes vis del to.... man graziau ir sventiskiau tokia atrodo  blush2.gif


Sutinku, graži oficali vakarienė - šventiška. Bet man tada gražiau ir šiuolaikiškiau, kai svečiai sėdi prie atskirų staliukų, o ne visi prie vieno. O po to furšetas - visai smagi idėja:)
Atsakyti
QUOTE(ievuzhe_d @ 2010 05 13, 16:34)
Sutinku, graži oficali vakarienė - šventiška. Bet man tada gražiau ir šiuolaikiškiau, kai svečiai sėdi prie atskirų staliukų, o ne visi prie vieno. O po to furšetas - visai smagi idėja:)

as irgi tik atskiru - jei imanoma apvaliu stalu noriu thumbup.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte atsiųsti ir man svečių susodinimo schemą?
kaubojey0@gmail.com

Ir aš už atskirus apvalius staliukus smile.gif smile.gif.
Bet neaišku ar mums išeis juos daryti.
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2010 05 30, 13:47)
Gal galėtumėte atsiųsti ir man svečių susodinimo schemą?
kaubojey0@gmail.com

Ir aš už atskirus apvalius staliukus smile.gif smile.gif.
Bet neaišku ar mums išeis juos daryti.


man irgi schema praverstu. planuoju kad bus atskiri staliukai.
ačiū
daiva.malinauskaite@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dei2ka: 30 gegužės 2010 - 13:09
Oi laukiam laukiam, svečių susodinimo laukiam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif smile.gif smile.gif smile.gif!
Atsakyti
Klausimas toms, kurios turejo П raidės formos stalą. Ar sodinote svecius tik is isores, ar ir viduj? As mastau susodinti iš išorės, o kad patiekalus pvz karštuosius paduotų ne už nugaros stovintys darbuotojai, o priešais. Net nežinau, kaip čia geriau paaiškinti, bet tikiuos kas nors supratot mano klausimą. Ir dar būčiau lb dėkinga, jei kas pasidalintumėnte schema susodinimo.
Frozen.syy@gmail.com
Atsakyti
Kaip susodinti liudininkus, pamerges ir pabrolius ir tėvus ? Kas arčiausiai jaunųjų turi būti?
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 06 04, 17:17)
Kaip susodinti liudininkus, pamerges ir pabrolius ir tėvus ? Kas arčiausiai jaunųjų turi būti?


Kiek zinau tai prie jaunosios turi sedeti pirslys, paskui pirsliene, o prie jaunikio vyriausioji pamerge... g.gif
Atsakyti
QUOTE(fantastikaa @ 2010 06 09, 11:32)
Kiek zinau tai prie jaunosios turi sedeti pirslys, paskui pirsliene, o prie jaunikio vyriausioji pamerge...  g.gif


Tėvai - priešais jaunuosius. Bet tada gaunasi, kad jie sėdi nugara į muzikantus, šokių aikštelę ir turi persisukti, kad matytų, kas vyksta verysad.gif


Esu buvus baliuje (ne vestuvėse), kai sėdama pagal korteles, ir kai prie atskirų stalelių su paskirstymu kas kur turi sėsti. Nė vienas nepatiko. Pirmu kartu buvo taip, kad pažįstamus/savus žmones bandė susodinti vienus priešais kitus. Tai kurie išlaisvosios pusės - susėdo, o kam buvo numatytos vietos prie sienos - turėjo spraustis. Pačioje pradžioje atsisedo tokios 4 bobutės ir nė nemanė atsikelti. Tai visi per jas turėjo lipte sulipti. Kai nusibodo lipt vieniems per kitus - susėdom kaip jau gavosi. Bendravmas gavos sudėtingas, žoooodžiu. O ir po "oficialiosios" dalies niekas nesimakalavo daugiau - taip ir prasėdėjo belekur. Kažkaip visiems nuotaika iš kart sugedo. O kitame - tipo pagal naują madą susodino prie atskirų stalelių. Irgi pagal sąrašą. Tai po kelių taurelių tuos stalus visvien susistūmėm - susirinkom gi pabendrauti, o kažkokie mistiniai "organizatoriai" sumąstė, kad mums bus geriau atskirai doh.gif


Taigi, tas prievartavimas sėstis būtent ten, kaip ir bet koks prievartavimas niekad nieko gero neduoda. Žinoma, reikia numatyti vietas svarbiausiems šventės dalyviams, bet svečiams - laisvė.

ploja.gif LAISVĖ BENDRAVIMUI ploja.gif

Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 11, 15:20)
Taigi, tas prievartavimas sėstis būtent ten, kaip ir bet koks prievartavimas niekad nieko gero neduoda. Žinoma, reikia numatyti vietas svarbiausiems šventės dalyviams, bet svečiams - laisvė.

ploja.gif LAISVĖ BENDRAVIMUI ploja.gif

drinks_cheers.gif Butent!
As taip irgi per savo vestuves dariau.Galvojau galvojau kaip cia geriau ir nusprendziau lai seda kas kur nori ir kam tu suvarzymu:ax: Dar paskui nepatiks kam.Manau, kad gavosi gerai thumbup.gif
Atsakyti