Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

user posted image
Zinau, kad ne viena forumiete daro burbulinius salikelius ir skarytes. Ir zinau, kad ne viena noretu pasidaryti tongue.gif pasidalinkim sukaupta patirtim mirksiukas.gif
As zinau, tik kad reikia i sintetini audini suraisioti monetas, pupas ar stiklinius rutuliukus, kiek pavirinti ir, gerai isdziovinus, atraishioti. Gal kas zinote visas technikos subtilybes? bigsmile.gif
Atsakyti
kol kas nors pasidalins shifono burbulavimo technika, papasakosiu kaip suburbuluoti vilnos shalika smile.gif Jums reikes gerai besivelianciu siulu (90% mocheros ir 10%nailono) ir 250 didoku mediniu burbuliuku (ar stikliniu, tik tada teks velti rankomis). Is pradziu teks paprastu lygiuoju mezgimu numegzti ilga shali
user posted image
tada i ji gumelemis suraisioti medinius burbuliukus
user posted image
suvelti skalbimo masinoje 90C temperaturoje (geriau tai daryti uzrishus shali pagalves uzvalkale, nes nuo plaukeliu gali uzsikimsti skalbimo masina) arba suvelti rankomis muiluojant ir mirkant pakaitom labai saltam- labai karstam vandenyje. Nusausinti, leisti gerai isdziuti ir nuraishioti gumeles. Dziaugtis dailiu burbuluotu shaliu ir visiems pasakoti kaip ji padaryti biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
gal ir nevisai į temą, bet aš tai sagę dariau tokia technika, tai labai lengvai išėjo tie bumbulai. truputį pavirinau ir tiek, paskui nudažiau šilko dažais, bet jei kokiam skalbiamam daiktui tai nežinau dėl dažų užtvirtinimo g.gif , nebent garinant

user posted image
Atsakyti
burbulinės skaros labai gražios, tačiau tas raišiojimas tiesiog žudo doh.gif
Atsakyti
Gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 03 24, 12:09)
papasakosiu kaip suburbuluoti vilnos shalika smile.gif


nu kaip įdomiai, išbandyt reiks bigsmile.gif , tik kad tie mediniai rutuliukai dar nemažai kainuoja doh.gif , reiks kur pigių paieškot...

QUOTE(naca @ 2007 03 24, 12:27)
aš tai sagę dariau tokia technika, tai labai lengvai išėjo tie bumbulai. truputį pavirinau ir tiek, paskui nudažiau šilko dažais


o pati medžiagėlė čia kokia? Šilkas?
Atsakyti
ne, natūralus šilkas lyg "nesiburbuluoja", čia sintetika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 24 kovo 2007 - 14:05
[quote=uups,2007 03 24, 13:09]
kol kas nors pasidalins shifono burbulavimo technika, papasakosiu kaip suburbuluoti vilnos shalika smile.gif Jums reikes gerai besivelianciu siulu (90% mocheros ir 10%nailono) ir 250 didoku mediniu burbuliuku (ar stikliniu, tik tada teks velti rankomis). Is pradziu teks paprastu lygiuoju mezgimu numegzti ilga shali


Eik tu sau, kaip gražu.Kažkaip nebuvau atkreipusi dėmesio į šia techniką.Ačių už plačią širdį. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Reiks bandyt.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 24, 10:27)
gal ir nevisai į temą, bet aš tai sagę dariau tokia technika, tai labai lengvai išėjo tie bumbulai. truputį pavirinau ir tiek, paskui nudažiau šilko dažais, bet jei kokiam skalbiamam daiktui tai nežinau dėl dažų užtvirtinimo g.gif , nebent garinant


labai grazi sage thumbup.gif dazyt, tai,manau galima bandyt su mikrobangej fiksuojamais dazais unsure.gif

QUOTE(naca @ 2007 03 24, 12:05)
ne, natūralus šilkas lyg "nesiburbuluoja", čia sintetika.

zinokit, radau pardavinejamus burbuluotus naturalaus shilko shalius, tik man jie siaip sau....praskyde kazkokie rolleyes.gif
user posted image
greiciausiai virinant kazko pridedama unsure.gif

tiesa, is mano patirties,- bandziau suburbuluot skiautele labai retos viskozes,- burbulai isskydo...tik nzn kodel...nusprendziau,kad del medziagos retumo unsure.gif
Atsakyti
Norint burbuliuoti natur. šilka reikia kažkokios tai medžiagos įpilti. Man gerai gavosi su organza ir šifonu tongue.gif Kadangi mano kantrybė nėra geležinė tai aš dar šlapia išvynioju lotuliukas.gif man reikia greito rezultato, gavosi ir nesiskundžiu. lotuliukas.gif Bet va su tais dažais tai nežinau ką daryti, bandžiau netvirtinus dekoruoti, viskas išsiplovė. Bandžiau fenu kaitinti, tai burbulai nuo karščio išskydo... vienžo reikia ieškoti dar būdų! g.gif
Atsakyti
o actas užtvirtinimui nepadeda? (aišku, tiek aš čia ir težinau lotuliukas.gif , bet manau, kad jei actas nepadeda, tai turėtų būt kažkokia užtvirtinanti medžiaga)
Atsakyti
manau reikia paklausti gosiuko apie visas suptilybes... 4u.gif aišku jeigu ji tik mums išduos lotuliukas.gif
Atsakyti